Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 32 évesen még van esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen még van esélyem meleg kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Tehát igen 32 évesen szerintetek van esélyem komoly meleg kapcsolatra? Nem vagyok sztem csunya am annyinak ki sem nézem meg vékony vagyok ilyenek 😂😂😂


Ezt csak úgy kiváncsiságból kérdezem és a véleményetekre vagyok kiváncsi !


Persze öreg korosztály nem érdekel és csak egyenlőre kíváncsiság köszi! 😊😊😊😊


2019. febr. 3. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egy kicsit éretlen a korodhoz képest?
2019. febr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Persze hogy van. Mindenkinek ideális a korod.
2019. febr. 4. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2019. febr. 4. 13:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kor hatarozza meg azt hogy kaphatsz e magadnak kapcsolatra valakit.
2019. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs oreg vagy :D
2019. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen van.
2019. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem simán, nem kellene ezen izgulnod hisz nem vagy még öreg, sok meleg ráadásul szereti is szerintem az idősebbeket (legalabbis én így gondolom), mert már kicsit érettebbek, nem csak az egyszeri élvezetet hajszolják, hanem tartósabb kapcsolatra vágynak.

Az, hogy lesz-e párod a külső, a belső adottságaidon és a viselkedéseddn sokkal inkább múlik, na meg persze azon, hogy merrefelé élsz. Egy kis faluból nehezebb ismerkedni, mint Budapesten.

21/F

2019. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!