Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy tudok melegként egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok melegként egy olyan hetero férfi közelébe kerülni, aki tetszik nekem? (többit lent)

Figyelt kérdés

Jelenleg egy munkásszállón vagyok és többen vagyunk egy lakásban. Egy ideje azt vettem észre, hogy a csajozással egyre alábbhagy, mert szakított a barátnőjével és egyre több időt velem tölt. Egyre bizalmasabb dolgokat megoszt, amiket akárkivel nem osztanék meg, így én is belementem 1-2 olyan dologba, ami még belefér. Persze nem tudja, hogy meleg vagyok, de rengeteg tipikus homár célzást, pl. a barátnőjével szakított és jó hangosan kiemelte: NEKEM TÖBBET NEM KELL NŐ(én teljesen zavarba jöttem és bementem a szobába), vagy jött az, hogy buszon egymás mellett ültünk, megkérdi tőlem: Te fogtad meg a s3ggem? - Nem - jön kérdés megint: és szeretnéd? :D(igen, szeretném nagyon is), de természetesen zavarba jöttem és mondtam, hogy nem. Előfordulhat, hogy mégsem hetero, talán kíváncsi lenne ő? Talán nyitva hagyott egy kiskaput, ahová illene benyitnom? Természetesen nagyon tetszik, gyönyörű mosolya van,szép szemei és én magam sem vagyok egy ordenáré ogre kinézetű, gyakorta egy hullámhosszon vagyunk, mert mindenről majdnem egyforma véleményünk van, nincs olyan, amire ő nemet mondana(bár ezt félnék megkérdezni tőle 2-3 hónapos ismeretség után) és szerelmes is lettem belé. Egyre több a közös program(elhívjuk egymást enni, kibeszéljük a munkahelyen történteket, meghívjuk munkából hazajövet egymást egy sörre-vodkára[ő kimondott vodkás]). Külföldre is közösen tervezzük a jövőnket, mert elterveztük, hogy márciusban Hollandiában fogunk dolgozni és szeretné, ha egy szobában lennénk. Nem érzem azt, hogy szeretne lehúzni, hiszen többet is keres jelenleg, mint én és van neki is ugyanúgy pénztartaléka, ahogy nekem is. Tehát lehúzás kizárva.

Azt hiszem mindent leírtam, de kérdezzetek-válaszoljatok, mert ez a téma nagyon nem hagy nyugodni! Sokszor nem alszom miatta. Kérem a negatív véleményeket tartsák meg azok maguknak, akik így gondolják!

U.i.: a srác 30 éves lesz októberben idén, én pedig júli végén 23.



2019. febr. 7. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a lokátoraival már rég befogta, hogy meleg vagy ...és szerintem abszolút nyitott a dologra. Ha legközelebb "provokál", akkor vedd a lapot és erősítsd meg félig viccesen/félig komolyan.
2019. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi innen nem tudjuk jobban megmondani hogy mennyire hetero mint te onnan. De azt tanácsolom hogy mindenképp beszélj az érzelmeidről mert így szenvedni fogsz. Az már nem egy jó jel hogy te már azt mondod szerelmes vagy belé ő meg (még) nem így gondolkozik rólad. Ha amúgy is munkahelyet terveztek váltani én azt mondanám hogy mielőtt elindultok együtt Hollandiába tisztázzátok a kapcsolatotokat. Mert ha nem alakul ki semmi és ott még közelebb kerültök egymáshoz, de nem párkapcsolatilag akkor csak neked lesz még rosszabb hosszú távon.
2019. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is próbálj többször te is közeledni felé ilyen dolgokkal "hülyeségből" és ha ő is közeledk feléd akkor legyél rá nyitott..ha meg nem tettszik neki vagy néz bután akkor mond meg neki hogy hulyeskedtem te f*asz nem ismersz? Akkor meg el is gondolkozik..probalgasd minel tobbszor! Kifejezetten erdekelne mi lesz belole ugy hogy ha kerhetlek mindenkepp ird meg legyszives😃
2019. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt elfelejtettem megírni, hoyg megismertem egy srácot. Igyekszem én is apró jeleket hagyni neki, de ettől függetlenül sokat melózunk és nem mindig van energiánk a hülyéskedésre, de a hétvégére mindig beiktatjuk.
2019. febr. 7. 14:22
 5/13 A kérdező kommentje:
Mármint a kérdés alá
2019. febr. 7. 14:23
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
tuti benne lenne veled..es meg jol is jon ki hogy egyutt laktok es hollandiaban is,,,drukkolok nektek,hogy nagy szerelem legyen :)
2019. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy meleg vagy, és ha továbbra is ilyen jó lesz a kapcsolatotok, akkor jöhet az is, hogy tetszik neked!
2019. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az a legjobb ha elmondod neki, hogy meleg vagy. A reakcióiból kb mindent megtudhatsz, amit a kérdésed alapján szeretnél.

Ha tudja, úgyis utalni fog rá, ha ez kölcsönös és akkor egyértelmű, kiskapu volt, ahova szt akarja hogy benyiss.

Ha nem meleg, de megkedveltétek egymást, szorosabb lehet a barátság úgy, hogy megtudja ...feltéve hogy ezt te magadban helyre tudod majd tenni, hogy hiába vagy belé szerelmes

Drukkolok, mesélj majd! ;)

2019. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Eddig addig eljutottam vele, hogy kicsit fáradt volt és megkérdeztem, hogy jönne-e velem enni. Azt mondta nem, mert nincs kedve és fáj a lába. Kicsit szórakoztam vele, hogy: ,, gyere már, odaadom a kukim, játszhatsz vele kicsit'' ,, gyere már, elmegyünk kicsit enni, utána több kedved lesz a kukimmal játszani'' (tényleg gyerekesen mondtam, hogy kuki), a hatás az volt, amit nem gondoltam volna: zavarba hoztam! Elvörösödött és nem tudott megszólalni, rá is markoltam a lényeges testrészemre, kérdeztem tőle: kell? :D :D Kéne, mi? :D

Azóta megint csak a hülyeségek és a fárasztó meló. Mindez tegnap történt.

:(

Vajon lehet belőle valami?

2019. febr. 18. 15:50
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, én csak most bukkantam rá a kérdésre, de drukkolok én is :)
2019. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!