Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért jó aktívnak lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó aktívnak lenni?

Figyelt kérdés

2019. febr. 7. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


Miért végzel közvélemény kutatást? Nem döntötted még el, hogy melyik oldalra állj?

2019. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Olyan nincs hogy melyiknek jobb lenni, azon az oldalon legyél mely tetszik neked.

Én nem azért szeretnék orálozni mert talán az a jobb, hanem mert az érdekel.

2019. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Mert jobb adni, mint kapni! XD
2019. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

#3

LOL! Ez jó volt! :D

2019. febr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem csak holmi technikai felállás, amit holnap megcserélsz, vagy megválasztasz. Hatalmas pszichológiai szakadék van agyban a kettő között.
2019. febr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
#5 wut? xD Pszichologiai szakadek.. Ja, veletlenul se az h mindenki mashol erzekeny, es mas dolgok tetszenek nekik, nem, semmi koze ahhoz h csak jol akarjak erezni magukat mert ezt elvezik neem.. Pszichologiai szakadek az.. xd
2019. febr. 8. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 6-os, pont ugyanarról írsz, amit fikázol, csak úgy érzem, nem érted a kifejezés jelentését.
2019. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5 Engem minden rosszindulat nélkül érdekelne ez a pszichológiai szakadék, szívesen olvasnék róla. Ha esetleg tudnál valamilyen cikket linkelni vagy te magad kicsit részletesebben kifejteni, azt megköszönném.
2019. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Én biszex vagyok. Csak azért vagyok aktív fiú-fiú párban, mert hát ku*vára fáj, ha valami a seggemben van... :D
2019. febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!