Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érettebb férfiak, ti szeretite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettebb férfiak, ti szeretitek a fiatal, tini korosztályt? 18/F

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 11:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Harmincas éveimben járok,és igen,vonzónak találom a tinédzser korosztályt.Nagyon sok helyes fiú van köztük és van bennük egy életszeretet,erő és habitus ami vonzó.Még csak kora 30-as vagyok de már nem igazán érdeklem a fiatalabbakat.:( Pedig nem is nézek ki ennyinek. De az biztos,hogy egyiküket sem használnám ki,és egymás kölcsönös tiszteletén,szeretetén alapuló kapcsolatot szeretnék ezzel a korosztállyal. Egyszerűen van valami a tinikben ami rendkívül vonzó. A fiúk többsége szép tiniként is,és kora huszonévesen is.És igen,aranyos.És ezt sem valami lenéző értelemben,hanem van egy kamaszos báj,ami igenis vonzó.Akármennyire is jönnek a minket leperverzezők akik a fiatalabbakhoz vonzódunk.Attól még nekem vonzóak és úgy látom sokan vagyunk így.
2019. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

#6-os vagyok. Igen én is bi vagyok, de ez nem változtat azon, amit mondtam... Nem értem ez hogyan függ össze vele.

Egyébként nem attól titulállak én, meg mások is titeket így, mert bejönnek a fiatalok, hanem azért, ahogyan közlitek... "Friss husi", undorító... Valami méltóság kéne ide....

2019. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"De az biztos,hogy egyiküket sem használnám ki,és egymás kölcsönös tiszteletén,szeretetén alapuló kapcsolatot szeretnék ezzel a korosztállyal"


Ez a méltóság.Az általad idézett hozzászólás nekem sem tetszik,sőt!

2019. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismét #6-os vagyok. Ezt elfelejtettem, bár magától értetődő: Akinek nem inge, ne vegye magára!
2019. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 éves vagyok és kedvelem a 40+ os korosztályt, bár csak szopni szoktam néha :)
2019. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretném...
2019. febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%
Ide írhatsz. 48/f
2019. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%
Csak ha sportosak és szőrtelenek. 50
2019. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Istvan485 ***** válasza:
51%
Főként tamogathato lányokat keresek!!!
2021. máj. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!