Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek melyik szállás hely a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béla211 kérdése:

Melegek melyik szállás hely a kedvencetek Magyarországon és mért?

Figyelt kérdés

2019. febr. 9. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nincs kedvenc, eddig mindig máshol szálltam meg. senki se azt nézte, hogy meleg vagy hetero vette ki a szobát, hanem, hogy pénzt hozzon és jó hírnevet vigyen
2019. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Trivago
2019. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam mi is megmerünk szállni bárhol ebből még problémánk nem volt. Volt egy két csodálkozás és össze nézés de más nem. Csak szeretnénk valahova márciusba elmenni Magyarországon és ötletem sincs hova gondoltam hátha jön egy két jó tipp ami tetszik is:)
2019. febr. 10. 03:51
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
És csak melegek szállhatnak meg jó helyeken?:D Szerintem ennek egyáltalán nem a homoszexualitás, egyáltalán a szexualitás témakörben lenne a helye....
2019. febr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem csak ők tapasztalják meg ,hogy mennyire torelláns egy hely. És ugyan mindegyik helyen kiszolgáltak minket és nem voltak bunkók de azért voltak olyan szálláshelyek ahol furán néztek ránk és mindenképpen külön akartak ágyazni és elég kellemet len volt magyarázkodni megbizonygatni ,hogy ez nekünk tökéletesen megfelel. Mert mi egy pár vagyunk. A tulaj minden nap megkérdezte biztos jó nekünk így és minden nap elmondtuk neki, hogy igen jó. A végére elég idegesítő volt mert egy hetet voltunk ott.
2019. febr. 11. 03:18
 6/7 A kérdező kommentje:
ja és volt olyan ahol teljesen helyén kezelték és nem volt 3 szor vissza kérdezés ,hogy biztos a romantikus hétvégét választottuk.
2019. febr. 11. 03:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
De a témakört még mindig nem magyaráztad meg:PP
2019. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!