Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első meleg élményetek?

Figyelt kérdés

2019. febr. 17. 17:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Meleg volt.
2019. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jo de fajdalmas
2019. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Még csecsemő koromban, mi előtt, Édesanyám tisztába tett.
2019. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor kellemes volt, csak utána szégyelltem.
2019. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

18 évesen eldöntöttem, hogy ciki az, hogy nem csókolóztam, nem szexeltem. Feltett szándékom volt, hogy ezeket bepótoljam. Mivel akkor nem volt még internet otthon, és nem is volt annyira elterjedve, továbbá a fényképezős telefonok is újdonságnak hatottak (2004-2005 környéke), így nem volt arcképes profilom. Hosszú hajú, zsíros bőrű, s nem túl vonzó srác voltam.


Maradt a TV2 teletext oldala ismerkedésre, ahol sikeresen felszedtem egy srácot. Szex nem volt, csak csók, és orális szex próbálgatás. Úgy szálltam ki a kocsijából, és úgy mentem haza, mint aki elszívott egy jointot. Szinte repültem hazáig. Aztán nyugtázva, hogy lett egy pasim, vártam a hívását. Persze nem hívott....


...azóta szerencsére megférfiasodtam. Nem csak frizurában, öltözködésben, hanem a testalkatom és az arcomnak is jót tett az évek múlása.

Amikor eszembe jut ez a szituáció jót nevetek azon, hogy a csókolózás, és az orális szex nálam már kapcsolat kialakulását feltételezte. Azóta persze objektíven állok az ismerkedéshez, és nem élek álomvilágban.


31/F

2019. febr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy csoporttarsammal, sokat buliztunk szórakoztunk és minidg nála aludtam, mert vidékről jártam be, aztán egyik este már ittas állapotban megjegyezte, kár, hogy nem vagyok nő, mindig engem visz haza és akkor elkezdte mondani, hogy most mit csinálna hogy ágyba vigyen, én meg bele mentem a játékba, ő nem tudta, hogy érdekel a dolog én se tudtam, hogy biszex, aztán végül orál lett belőle, igazából meglepő volt hogy milyen jó vagyok benne pedig előtte nem csináltam, de valahogy ráállt a szám, ízre nem volt gáz a dolog amikor a számba élvezett, de az állaga meglepett, tapadt mindenhová amikor lenyelte, utána megittam egy fél liter vizet, mert a torkomon éreztem.

Aztán kis pihi után újra harcba állítottam neki, anált is akartam, az viszon kudarcba fulladt, nem volt síkosítónk, hiába nyálazta fájt. Szájjal befejeztem neki. Legközelebb már készültünk síkosítóval akkor ő vette el végül a popsim szüzességét is végül rendesen, aztán 2 évig nyomtuk ezt rendszeresen.

30/F

2019. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Tizenhárom évesen egy haverommal kicsit bepiáltunk (ugye egyedül voltunk otthon és rácsúsztunk a piásszekrényre, mint a kiskamaszok néha szoktak :D), és kivertük egymásnak, meg ő akarta, hogy megdugjam, de végül nem lett belőle semmi.


Utána, amikor már kicsit érettebb voltam, összejöttem egy sráccal a már megboldogult iwiwen, aki idősebb volt (én voltam 15, ő 20) és vele történt az első igazi, komolyabb élményem. Jó volt, bár kissé fájt, amikor én voltam először passzív, de határozottan kellemes emlékként él tovább a dolog számomra.

2019. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy osztálytársammal megbeszéltük, hogy kiverjük egymás előtt. Elkezdtük, de végül egymásnak csináltuk. Nagyon jó volt, de utána szégyelltem magam.
2019. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Lacás1976 ***** válasza:
82%
Nekem az első nem volt túl jó megdugtam a srácot és nutellás lett a gumi. A második és a többi már sokkal jobb volt.
2019. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 évesen váltottam munkahelyet, és külföldre kerültem. Hosszú távollét az asszonytól, (meg egyébként is kíváncsi voltam) megengedtem egy jóképű srácnak, hogy lecumizzon ! Majd lett egy haverom, aki szintén szeretett szopizni. Jó pár alkalom után én is kipróbáltam rajta. Azóta szeretem oda-vissza !
2019. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!