Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív melegek! Megdugnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív melegek! Megdugnátok olyan srácot, aki vaginává műttette a farkát?

Figyelt kérdés
Tehát nem teljes átalakítás, nincsenek mellek, hosszú haj stb, csak annyi különbség, hogy lent farok helyett egy másik lyuk van.

2019. febr. 18. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"farok helyett egy másik lyuk van", ennyi erővel ha egy csaj beöltözik teljesen férfinak akkor is ugyanez a szitu, ha heteroként kérdezed te megdugnál egy nőnek öltözött férfit? valószínűleg nem a válasz szerintem..


de van aki erre gerjed de a legtöbben nem a "másik lyukra" hajtunk

2019. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy meg
2019. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ha pl gaymaletube-ra vagy spycock-ra beírjátok Connor Atlas nevét, ilyesmire gondolok.

Nem olyan, mint egy férfinek öltözött nő. Férfias, izmos, szőrös, mély hangú is akár, csak farok helyett "puncija" van. (Mondjuk a here eltávolítás miatt tesztoszteron hormont kapna.)

2019. febr. 18. 14:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán. De kizárólag seggbe.
2019. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet miért csinál egy férfi, ha nem akar nő lenni?
2019. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nagyon félreértettél. Nézz utána jobban Connor-nak.
2019. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Bizony hogy nem ugyanaz egy egymásra rakott gömbökből álló egyhatvanas puha női homokóratest, meg egy deltás, izmos, magas férfi. Nem csak nemiszervekből áll egy test, és nem csak abban különbözik! (Persze tudom, 10-ből 9-nek olyan korlátolt a szexualitása, hogy nekik csakis abból áll az egész ember.) Én például a férfitesthez vonzódok... DE világ életemben hánytam a farkaktól, fúj de rohadtul nem érdekelnek. Annak idején még merészeltem magamat melegnek definiálni, persze mióta a _aszfétisesek eluralták az egészet, és kizárólagossá tették a nézeteiket, onnan engemet már rég kipenderítettek.


Na, nem rohanok én most senkit se megdugni, csak azt akarom mondani, hogy én például egyáltalán nem bánnám, ha jönne-menne pár milliárd ilyenfajta emberi lény is ezen a bolygón. (Szőrzetet viszont nem szeretnék rajta látni, főleg az arcán nem.)

2019. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Connor Atlas transznemű férfi. Ő női testbe született, soha az életben nem is volt farka, csak vaginája.
2019. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszenek a pussyboy srácok szívesen dugnék egy ilyet
2019. febr. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én mindig ilyenre vágytam, de fontos, hogy sportos, kicsit izmos is legyen a teste, és szőrtelen legyen.

Létezik ilyen?

2019. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!