Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tippek első análhoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek első análhoz?

Figyelt kérdés
Mivel még szűz vagyok nem értek annyira ezekhez a dolgokhoz, azért kérek tippeket hogy mit hogyan csináljak.(18 es aktiv vagyok, az illeto akivel lefekszem 28)

2019. febr. 23. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Lassú tágítgatás sok síkosítóval, olajjal, azután óvatosan mehet a dorong is befelé.
2019. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Neki is első?

Ha igen, akkor fokozottan figyelj hogy az ő tempójában haladj.

Ha viszont ő már tapasztalt, akkor nyugodtan mondd meg hogy te még nem és akkor a legtutibb tippeket ő tudja adni :)

2019. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 ő már nem az
2019. febr. 24. 08:28
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Joool kinyalod, megpuszilgatod ott hátul, attol már rendesen felkészül, aztán lassan be, megforgatod 2szer, aztán gyorsitasz, harapdálod a fülit, dobálod, pozokat váltasz, elmész benne, elfekszel rajta, aztán soha nem kell aggodnod, hogy utána nem ir vissza xD


Persze azért egy két pozt nézz át elötte


Amit leirtam az lehet működik de nem biztos xD csak jol hangzik xD főleg hogy egy 23 éves szűz passziv ember vagyok, csak poénbol irtam xD de lehet beválik

Főleg mivel valaki érzelmesen szereti vagy szenvedélyesen

(Nem vagyok idiota, szexmániás állat, nem kérek szex ajánlatokat, köszönöm)

2019. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na megtortent a dolog :D mivel nem akarta hogy megujjazzam ezert csak kinyaltam es beraktam neki, fajt neki de csak az elejen
2019. febr. 27. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!