Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Unik, ha választani kéne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unik, ha választani kéne, inkább aktívak vagy passzívak lennétek?

Figyelt kérdés
Én is uni vagyok, és azon gondolkoztam, hogyha egy nem unival jövök össze, akkor kicsi az esély arra, hogy a másik fél benne lenne abban, hogy (néha) szerepet cseréljen. Ha választani kéne (akár hosszú távra), ti inkább az aktív vagy a passzív szerepet választanátok?
2019. márc. 1. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
passzív
2019. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aktív, sajnos 3 éve már, hogy nem volt igazi passzív élményben részem, szóval már nem is emlékszem milyen érzés (de tudom hogy imádtam). Szóval ha biztosra akarnék menni, akkor aktív lennék inkább.
2019. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Passziv.

De jo is lenne...

Mostanábban Miskolcon nem találni senkit aki nem csak irogatni meg képet cserélni akkar.

2019. márc. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
aktiv
2019. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!