Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek egy uni és egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy uni és egy passzív fiú összeillik hosszú távon?

Figyelt kérdés

Nyilván ha csak 1 éjszakáról lenne szó más lenne, de ha 2 fiú komolyabban ismerkedik, és az egyik teljesen passzív, a másik uni, hosszú távon nem fog Ez nekik gondot okozni, veszekedést szülni, vagy megcsalást?


Szerintem ha egy uni tényleg uni, és igényli a passzív szerepet is, nincs meg benne az az igazi aktív "vérmérséklet", akkor ez nem túl jó párosítás, ha a passzív sosem akar aktív lenni... Az érzelmi zsarolással és erőszakossággal nem értek egyet.



2019. márc. 5. 07:22
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2019. márc. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha uni, akkor teljes mértékben fel fog izgulni amikor odaadod magad neki. Te attól hogy passzív vagy még engedheted neki hogy orálisan kielégítsen, vagy akár játszadozhatsz az ánuszával. Ez megbeszélés kérdése.
2019. márc. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Az unik számomra az olyan passzívak akik csak azért aktívkodnak hogy legyen valakivel valami mert amugy nem jonne ossze semmi.
2019. márc. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem baromira túldimenzionáljátok ezt az egész aktív - passzív - uni szerepkört. Sok esetben még abban is eltérés van, hogy ki mit nevez aktívnak és passzívnak.

Én uni vagyok. Nekem mindkét szerep vonzó. Baromira nem azért mert így könnyebb párt találni hanem azért mert számomra nem az a fontos, hogy milyen felállásban csináljuk, hanem az, hogy kivel. Ha valakit szeretsz akkor úgy szereted ahogy van és azon vagy, hogy boldoggá tedd. Úgy, ahogy az neki a legjobb és, hogy ezt még élvezed is az külön bónusz :P


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Szerintem simán együtt tud működni hosszú távon egy uni akár egy aktívval akár egy passzívval is. És mg csak meg sem kell erőltetnie magát.


Én inkább azt nem értem, ha valaki kijelenti, hogy kizárólagosan aktív vagy kizárólagosan passzív. Ha megismersz valakit aki mindenben passzol és már attól megborzongsz ha hozzád ér képes vagy otthagyni csak azért mert ő is passzívnak vagy aktívnak vallja magát mint te? Én úgy lennék vele, hogy valahogy csak megoldjuk, nem? :D

2019. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Azért ez nem így van hogy az dönti el a hova tartozásod hogy éppen milyet szeretsz vagy tetszik. Hiába találnék egy olyan pasit aki mondjuk pont hozzám illene azt leszámítva hogy ő is passzív, alap nem is ismerkednék meg vele. Hiába tetszik ha nem élvezném a szexet,biztos nem dugnám meg soha. Ollózni meg nem akarok 😂😂
2019. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Én erősen kétségbevonom a csak passzív srácok férfiasságát, akik nem képesek használni a farkukat. :D

De ezt félretéve, működhet, ha néha bevesznek valakit hármasba.

2019. márc. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a passzív srácok nagy része nem is akar férfias lenni így nyugodtan kétségbe vonhatod a férfiasságot mert nem számít.
2019. márc. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek a #4-es válaszolóval 😀
2019. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!