Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek mennyire jön be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire jön be a passzivon a hosszú haj, ha egyébként nem annyira nőies a viselkedése? Folyamatosan sportol, izmos stb.

Figyelt kérdés

2018. szept. 1. 13:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Bárkin bejön, ha jól áll neki! 😀
2018. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem bejön, főleg ha egy stílust képvisel vele, pl. rocker. Mit jelent, h "nem annyira nőies"? Szeret nőnek beöltözni, azért hosszú a haja?
2018. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Nemhogy bejön, hanem elvárás (minimum 10 cm), különben nem tud tetszeni. Továbbá nem lehet az arcán szőr, mert az taszít.
2018. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy nem affektál és nyávog stb.
2018. szept. 1. 14:44
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Semennyire. Engem egyszerűen taszít, ha egy fiúnak hosszú a haja. Olyannyira taszít, hogy pl. volt egy fiú haverom (nem meleg), akit eleve úgy ismertem meg, hogy hosszú haja volt. Eszembe nem jutott volna úgy ránézni, mint egy férfira. Egyszer aztán levágatta a haját rövidre. Nekem pedig annyira megtetszett, hogy szerelmes lettem belé, persze plátói szerelem volt...
2018. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi!

2:1 eddig m. Még várom a válaszokat! Mindenkit felpontozok( ha pozitívat, ha negativat ír) addig amíg a kérdése válaszol.

2018. szept. 1. 21:23
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon!! Nekem pont az ilyen srácok tetszenek!!
2018. szept. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az a fontos, hogy jól álljon az adott személynek, ha ez megvan akkor abszolút bejön, nem attól lesz egy srác kevésbé férfias, mert hosszú haja van, sőt van akit ez csak még férfiasabbá tesz, legalábbis szerintem.

Én is annyira szeretném egyszer megnöveszteni mert mondták már páran, hogy szerintúk tök jól állna, csak se türelmem, se bátorságom (inkább az utóbbi) változtatni az eddig megszokotton. 😀 Remélem egyszer jön az életembe egy olyan gondolkodású személy mint a 3-as válaszoló és majd kicsit bátorít és motivál a hosszú hajra.😀

2018. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Csak férfias passzívak érdekelnek. A hosszabb hajat alapvetően lányosnak gondolom, ugyanakkor van olyan, akinek jól állhat. Ha emellé nem lányos a viselkedése, jöhet simán.
2018. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Ez nagyon egyénfüggő hogy kinek mi tetszik.

Nekem például bejönnek az izmos, szálkás, vagy sportos pasik de a hosszú haj már nagyon nem.

2018. szept. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!