Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol van a találkahely mostanáb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van a találkahely mostanában a Népligetben?

Figyelt kérdés
Így a Bagolyvár lebontása után.

2019. márc. 5. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nincsenek. Nagyon sok a rendőr és éjszaka veszélyes is. Könnyen kirabolhatnak és elég sok a drogos is.
2019. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én rendőrt nem láttam arra tegnap.
2019. márc. 5. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem, hogy mi vesz rá bárkit is, hogy random sétálgasson egy parkban, hátha talál valakit alapon. Felmész egy """társkeresőre""" és pillanatok alatt találsz valakit, akivel megbeszéled, hogy mindketten ott lesztek a megbeszélt helyen és akkor biztos nem a semmiért sétálgatsz.
2019. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Előző: ennek a műfajnak megvan a maga izgalma :) Egy előre leszervezett tali sose lesz olyan izgi, mint random valakivel összeakadni a Népligetben.

Mellesleg néha nem árt kicsit az offline világban élni, elődeink is így ismerkedtek.

2019. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
3-as,annak a parknak hírneve van. Sokan nem azért mennek oda mert egy park, hanem mert ott a melegek találkozhatnak egymással. Ha kimész oda akár csak sétálni akkor is nagy az esély hogy találkozol egy másik meleggel. Például én néhány napja kimentem csak sétálni, de vagy 4-5 embert láttam akivel ha akartam volna lefeküdhettem volna. Kb olyan mint pl a Gellérthegyre sok turista jár. Nem mindenki túrista, de sokan azok.
2019. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!