Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdő passzívként mi az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő passzívként mi az a péniszméret amivel élvezetes az anális szex?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mekkora az a pénisz amivel kellő mértékű előjáték után egy átlag kezdő passzív élvezi a behatolást. Hallottam már sokaktól, hogy nem méret hanem technikafüggő, de szerintem ez csak részben igaz. Ha túl nagy vagy túl kicsi akkor bizony (valószínűleg) nem az igazi.

Ti mit tapasztaltatok ezzel kapcsolatban?



2018. okt. 21. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem olyan 12-14 cm az ideális kezdetnek
2018. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Kérdés, hogy szoktál-e használni anál plugot, dildót vagy ilyesmit, amivel gyakorolsz, hogy hozzászokj ehhez az érzéshez. Tudom nem az igazi, de ezzel is megismerheted jobban magad, hogy számodra mivel, hogyan a legélvezetesebb.
2018. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Néha szoktam használni. Kb 2-3 hetente egyszer. Akkor egy 16-17cm körüli répára húzok óvszert és azzal. De ez mégsem olyan mint ha más csinálná. Lassabban mozgatom néha kiveszem pihenni stb.

Ezzel a mérettel az elején fáj kicsit de aztán nagyon tudom élvezni.

2018. okt. 21. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az átmérő sem mindegy, sőt inkább az a lényegesebb.
2018. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdőként az atlag alatti meretek is teljesen jók
2018. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!