Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak olyan blogok/forumok/ol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan blogok/forumok/oldalak ahol kifejezetten magyar fiúk keresnek pasikat arra, hogy képeket/videókat cseréljenek?

Figyelt kérdés
Kerestem már sokszor, de nem találok olyat, ahol csak magyarok vannak. Akár snapchaten, kiken, stb...

2019. márc. 9. 14:58
 1/4 A kérdező kommentje:
21/F
2019. márc. 9. 15:06
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt, ezen az oldalon is akad pár olyan kérdés, hogy pl. “Ti szoktatok snapen képeket cserélni?” stb. Gondolom a kérdező is partner lehet a dolgoban, ha gondolod ír privátot a kérdezőknek, s az igenlő válaszadóknak. Ki lehet fogni cuki srácokat, tapasztalatból mondom😉
2019. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a meleg társkeresőkön is akadnak ilyen emberek akik ezt is szeretik csinálni .. én képet szoktam olykor cserélgetni .. vagy camozni .. skypen vagy viberen .. snapen még nem csináltam de izgalmas lehet :)snap: kom_boy esetleg valaki. 26F
2019. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak e mailos képcsere partnereim voltak eddig. Azok is innen... De szépek :p
2019. márc. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!