Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegbárba milyen öltözékben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegbárba milyen öltözékben érdemes menni? Inkább laza bulizós, vagy lehet elegánsabb viseletben is?

Figyelt kérdés
Érdekelne mert alapvetően vonz az üzleti élet és a sportos elegancia híve vagyok. Viszont nem tudom egy ilyen helyre ez illik-e?

2019. márc. 15. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Amiben jól érzed magad! Amiben nem vagy feszült!
2019. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
meztelen
2019. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ami neked jól esik, láttam már mindent ott és ami azt illeti egyszer volt ott egy srác zakóban és tank topban és baromi jól nézet ki, szóval akár a 2 elegyével is próbálkozhatsz.
2019. márc. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Susogós melegítőben...
2019. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg olyanban, amiben jól érzed magad. Én laza cuccban, melegítőnadrágban érzem jól magam.
2019. márc. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Lazaban, elegansban nem szivesen terdelnek vagy mosnam belole a feheres foltokat ha kifojna a szambol
2019. márc. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Méhész ruhában menj az véd a betegségektől!
2019. ápr. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Úgy nézel majd ki mint Pampalíni vigyél lepkehálót

is!

2019. ápr. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Békaembernek öltözve ? Esetleg szerezni 1967 mintájú szovjet űrhajósruhát gyk: szkafandert .. na abban menni..
2019. ápr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!