Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire kizáró ok kapcsolatná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kizáró ok kapcsolatnál, ha a partnered nem tud elélvezni?

Figyelt kérdés

19 éves passzív vagyok és jelenleg antidepresszánsokat szedek, emiatt bár ugyanúgy érzek vágyat és erekcióm is van, de az orgazmus nehezebben jön (időnként teljesen elérhetetlen, hetente max egyszer sikerül).


Mint mondtam passzív vagyok, ezért úgy vélem, hogy ez nem lenne egy hatalmas probléma egy kapcsolatban. Vagy igen? Nem tudom mennyi ideig kell szednem a gyógyszert, de az biztos, hogy nem 1-2 hétig és valószínűleg ez a mellékhatás maradni fog.


2019. márc. 16. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell legyagyásozni.

Legalább mi melegek ne legyünk előítéletesek, hisz azt sem tudod mitől depressziós, lehet hogy a társadalom miatt alakult benne ki.


A kérdezőnek:

Nem lehet, hogy a gyógyszerek mellékhatása?

Szerintem beszélj az orvosoddal róla, lehet ha lecseréli, jobb lesz.

2019. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
19 évesen dilibogyókat szed, kösz inkább nem kell.
2019. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Előbb összejönnék egy “gyagyással” mint egy gyökérrel. Én ebben az esetben megérteném ha a párom nem tud elévezni, de azért próbálkozni szabad, ugye? :)
2019. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elottem szoloval.
2019. márc. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Antidepitől én sem tudtam elélvezni. Ha abbahagyod a szedését akkor megjavul. :-)
2019. márc. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!