Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az szerintetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az szerintetek, hogy sok 50 körüli, hetero kapcsolatban élő férfi kezd nyitni a meleg partnerek irányába és férfit keres szexre?

Figyelt kérdés

Manapság egyre több helyről hallani, hogy családos emberek férfiakkal találkoznak, szexelnek. A tapasztalataitok alapján az megrontja-e a családi életét, lehetséges-e titokban tartani hosszú távon és ha így cselekszik valaki, tulajdonképpen mit kereshet?

Aki így él, az a meleg kapcsolatában inkább aktív vagy passzív szerepet vállal szerintetek?



2019. márc. 18. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem csak az 50-es korosztály.

Nekem van két ismerősöm családos, egyik 30 másik pasi 38.

Változó, hogy ki aktív és passzív.

2019. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Mert a mai 40-esek, 50-esek fiatal korában nem volt meg az az infrastruktúra (internet), ami lehetővé tette volna, hogy megéljék a vágyaikat már fiatalon.


A meleg és biszex kapcsolatok 99%-a az interneten jön létre, régen nem is tudom az a kevés, ami létrejött hogy tudott, mert én rohadtul félnék odamenni a való életben egy férfihoz, hiszen csak 10% az esélye, hogy ő is szereti a férfiakat. Na mindegy, szóval akik az önfelfedezésben nem tudtak ide eljutni fiatalon, azok ezeket később élik meg.


Ezek az emberek mind minimum biszexek, vagy homok voltak egész életükben, csak korábban nem tudták kiélni a vágyaikat és ezért volt egy részben vagy egészben hamis identitásuk.

2019. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ők voltak fiatalok a melegség szinte teljesen tabunak számított, így nagyon sokan rejtőzködve maradtak, és mint a jelen helyzetből is kiderül, családot alapítottak. Sokan azonban még most is titokban csinálják a családjuk miatt. Szerintem ez vhol egy szomorú dolog, hogy sosem tudnak igazán önmaguk lenni és szabadon élni, más szempontból viszont nem túl etikus, ha mindez a feleség háta mögött zajlik, mert kvázi ez is megcsalás.
2019. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert újra akarom élni azt, amibe 26 évesen az akkori barátnőm (!) vitt bele többször. Látni akarta ugyanis két pasi játszadozását. (A partner mindig ugyanaz volt) Közben persze masztizott. Aztán ő is beszállt.

És nem sértődött meg, amikor egyszer-kétszer később értem haza, és megmondtam, hogy a sráccal voltam. Csak picit haragudott, hogy neki nem szóltam.

Igaz az is, hogy őt egyszer a legjobb barátnőjével kaptam rajta. Szerencsére bevettek harmadiknak.

Jó lenne újra élni mindezt, ugyanilyen partnerrel.

f/47

2019. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Érdekes gondolatokat írtok a régi korszakról. Volt idő, mikor még büntetendő cselekmény volt a homoszexualitás, az emberek titkolták, hogy más irányú a vonzalmuk, mint a megszokott.

Mégis, bár ma minden nyitottabb és talán elfogadóbb, továbbra is vannak olyan emberek, akik később mernek nyitni a homo irányba, vagy csak akkor jönnek rá, hogy tulajdonképpen mit is szeretnének.

2019. márc. 20. 07:03
 6/9 ftf1983 ***** válasza:
100%
Mert most van lehetőségük végre megélni a vágyaikat és ez így van jól.
2019. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
6: Nem a vágyak megélése, hanem a megcsalás a gond. És ez "nem van jól".
2020. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7. A kapcsolatok egy részében ma is van megcsalás, többségében nem jellemzően azonos neművel, hanem ellenkezővel. Nem véletlenül a házasságok elég komoly százalékában válás a folytatás, kapcsolatok esetében pedig a szakítás.

Nem tudom, mit könnyebb elfogadni, ha velem azonos, vagy ha velem ellenkező neművel csal meg a párom. Mert az egyik esetben olyat is kaphat, amit tőlem nem, a másikban meg ugyanaz, de mégis más.

2020. okt. 17. 17:49
 9/9 ftf1983 ***** válasza:
100%
Sokan régen is kalandoztak a saját neműkkel csak aztán lehet jött a család. Aztán lehet most úgy vannak, hogy a gyerekek felnőttek, akkor már miért ne élhetné meg újra a vágyait, amit lehet évtizedekig elfojtott. Régen valóban nem volt internet viszont megvoltak azok a helyek ahol lehetett partnert találni és ott azért akkor is elég sok heteró életet élő pasi fordult meg. Ma már az internet világában azért egyszerűbb, bár sokan félnek a lebukástól. Ezért is járnak sokan a meleg szaunákba. Mondjuk munka után hazafelé beugrik egy kis feszültséglevezetésre.
2020. okt. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!