Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol lehet homoszexuális vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet homoszexuális vagy biszexuális, anime/sci-fi rajongó, huszonéves srácokkal ismerkedni kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Egy ideje elkezdtem tartós kapcsolatot keresni más pasikkal. Próbálkoztam PlanetRomeo-n keresni hasonló érdeklődésű személyeket, azonban sokan csak szexet akarnak vagy nincs meg a közös téma. :-/


Szerintetek hol lehetne ismerkedni homoszexuális vagy biszexuális, anime/sci-fi rajongó, huszonéves srácokkal? Esetleg MondoCon-on (Randi.Con-on, ha lesz) van esély?


25/F



2019. márc. 20. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Akár itt is, mert én is az vagyok, és még az életkor is pont ugyanannyi. ;)


Egyébként ezek az oldalak is jók, csak a leírásodba add meg ezeket az érdeklődési köröket. Amúgy is jó szűrő az, ha valaki olvassa az adatlapod, mert legalább az agyatlan "mindegy, csak legyen kivel dugni" emberek azonnal le tudod pattintani.

2019. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha egyikőtök Star wars rajongó, de a másik inkább Star trek?
2019. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ma 11:14

Adtam meg leírást PlanetRomeon. :) Csak olyanokat nehéz találni, akikről szintén tudható a leírásuk alapján a közös érdeklődési kör. :D


ma 14:25


Egyszerű: Egyenlőre csak Star Wars-os vagyok, de Star Trek-be is bele akarok kezdeni (+A One Piece-be is :D). Valószínűleg idén nekileselkedek a Star Trek-nek. A One Piece mangának meg tán már eme héten, az animének meg kiccsit később. ;-) Csak keresnem kell egy oldalt, ahol fönt vannak a Star Trek sorozatok egyben. :D

(+Sikerült beszereznem pár hónapja A béke őrei [The Peacekeepers] című könyv leselejtezett, viseletes példányát 50 forintért a könyvtárból. :) Idővel beszerzem valahonnan a könyvsorozat többi részét is. Ha nem sikerül max kikölcsönzöm a könyvtárból. :D Továbbá látom, hogy a Szukits Könyvkiadó weboldalán olcsón vannak Star Trek könyvek, lehet valamelyik következő rendelésemmel beszerzem ezeket.)

2019. márc. 20. 16:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen felkészült vagy.
2019. márc. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Oh, One Piece. Ne aggódj, ha megakadsz a 100. rész körül, ismerőseim mind azt csinálták, majd 2 hét múlva folytatták. 🙂


Minden Saga után szexelhetnénk ünneplésként. 😁

2019. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mièrt kell, hogy megegyezzen az èrdeklődésetek? Az életfelfogásotok legyen hasonló, meg a jövőről alkotott képetek. Ha ugyanaz az érdeklődésetek semmi újat nem tudtok egymásnak mutatni.
2019. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#4: Felkészült? Jó az, ha az ember felkészült. :P


Egyébként szimplán csak sok minden tud érdekelni. :)



#5: Jó tudni. :D


Felőlem. xD Majd akkor okosan kell kiválasztani az animéket. :D



#6: Hogy legyen egy kiinduló dolog, ami mindkettőnket érdekel és könnyedén lehet róla beszélgetni. Azé' az anime és sci-fi van annyira kiterjedt, hogy mindenki tudjon mutatni valami újat, akit egy kicsit is érdekelnek eme témakörök. ;)


A hasonló/ugyanolyan életfelfogás és a jövőről alkotott kép pedig alap.

2019. márc. 21. 09:04
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os:

Ha egy barátot keresel ahhoz kell, hogy legyen közös téma vagy közös hobbi.

Sajnos nagy részben vannak azok rómeón, akiknek a közös téma a méret, a szex és egyéb, ennyiben ki is merülnek.


Jó egy olyan barát akivel tudtok beszélgetni is, vagy csak beszélgetni és emiatt találkozni.

2019. márc. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok!


Én pl. semmit nem tudok az animéról, magamtól sosem érdekelne, hogy elmélyedjek benne vagy bármi. De ha pl. lenne egy palim, aki anime-fan, és megmutatná mi az, vagy mi benne a jó, lehet megismertetne velem egy dolgot, amit eddig nem ismertem, de tökre bejön. Én erre gondoltam. A másik, hogy rengeteg közös kiindulópont, meg téma lehet, nem csak az anime létezik a földön.

2019. márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A közös témára gondoltam, nem kifejezetten az animére.

Sokan vagyunk melegek, szerintem sok olyan ember van, akiknek vannak közös hobbijuk, legyen az fotózás,kondizás vagy bármi más.

2019. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!