Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek ha szexelni szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szexelni szeretnék, de nincs rá nagyon lehetőség? Többi lennt.

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. Lassan 26 éves leszek, és még sose voltam sráccal análisan. Csak orál kalandjaim voltak. Egy kelet-magyarországi kis faluban lakom ami egy kisváros mellett van. A legközelebbi nagyváros is 60 km. És akikkel összejártam srácokkal vagy elköltöztek , vagy már nem akarnak semmit se. Mert ugye a friss fsz mindig jobb de ahogy látom ők se bővelkednek a lehetőségekben mégse írnak vissza néhány tali után. Hiába kérdezem mi a baj, semmi. Ennyi írnak, és többet nem írnak. És alig találni normális korombelieket már a környéken. A slussz poén, hogy sokak szerint iszonyú helyes vagyok, mégis meg vagyok lőve mert költözni se tudok mostanában az tuti. Itt vagyok egy kis faluban, egy kisváros mellett, mindig ugyanazok az 50-es 60-as pasasok írnak rám a planetromeon is, és már emiatt teljesen be vagyok fordulva, mert még a libidóm is hatalmas, gyakorlatilag naponta kétszer végzek önkielégítést, de érzem, hogy ez már nagyon nem elég. És akkor olyanokat olvasok egy csomó meleg oldalon, hogy nem számít milyen kövér vagy, vagy hiába vagy 70 éves, lemész a szaunába és mindig történik valami. Totál elcseszett helyzet, és rámegy a fiatalságom. Jó lenne valakivel már análisan is lenni, mégis annyira korlátozott belterjes az egesz helyzet, hogy kezdek beleőrülni. Valaki van még ilyen helyzetben ? Hogy oldottátok meg ?

2019. márc. 21. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy...csak a költözés segít menj nagyobb városba. Pl: Budapest
2019. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szintúgy 25 éves. Még orálisan sem jött össze, nemhogy análisan. Hozzád hasonlóan falun lakom egy kisváros mellett, de nem Kelet-Magyarországon, hanem Fejérben. A megyeszékhely kb. 20 kilométerre van légvonalban, még így sem sikerült megfelelő kapcsolatot találni. :-/ Mintha a korombeliek felét elnyelte volna Thanos csettintése.


Igyekszem türelmes lenni és a szomszédos megyékben is keresni, hátha...

2019. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ugyanezért mentek innen egy csomóan Pestre. Tulajdonképpen azt mondhatnám hogy egyforma helyzetben vagyunk. Csak én más okokból nem költözök. Egyszerű, lenyelem a magányomat és csak a hétköznapokkal foglalkozom, és lassan majd én is belépek a 30asok közé. Bocsi, nem tudok megoldást a problémádra ahogy az enyémre se, csak gondoltam megosztom hogy nem vagy egyedül
2019. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!