Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A nudista strandok ténylg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nudista strandok ténylg korhatár nélküliek?

Figyelt kérdés
Bemehetnek kamaszok is? Vannak?
2019. márc. 21. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
van aki családdal megy, szóval igen
2019. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Egészen kicsi gyerekek is szoktak lenni a családjukkal. Óvodástól nyugdíjasig van minden korosztály. Kamaszok talán kevesebben, mert ebben a korban a többség szégyenlősebb. De mehetsz nyugodtan.


(Soha sem értettem, hogy a nudista kérdéseket miért a szex kategóriában teszik fel. Ez nem a szexről, nem is a leskelődésről szól. Aki ilyesmit csinál azt kinézik, de akár ki is dobják. Ne úgy képzeld el, mint egy orgia telepet, hanem mint egy rendes strandot.)

2019. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

A naturizmus nem a szexről szól, ezért 1-99 évesig bárkit beengednek, és ilyenekkel találkozol - ruha nélkül.

Nincs ebben semmi varázslat: ha megismerkedsz ezzel az életszemlélettel, akkor nagyon fogod szeretni és tisztelni a természetet!

2019. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ën értem hogy nem a szexről szól, nem is gondolom azt csak melyik másik kategoriába irnátok ki??
2019. márc. 21. 18:02
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Bár még sosem voltam, de hallottam, hogy családok is mennek gyerekekkel.
2019. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Nincs a naturalizmusban semmi hátsó szexuális gondolat. - Ezek a fajta álszent megnyilatkozások pont annyira röhejesek, mint amikor a láncdohányos Wartburg tulajdonos füstszagra hivatkozva beleköt a szomszédja 3 évente 10 perc avarégetésébe.
2019. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

6 -os: csak az állat nem tud az ösztönein uralkodni!

Majd ha lejössz a fáról, talán te is megtanulod...

2019. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

6-os:

Én annak idején nagy nehezen vettem ár magam a nudizmusra, mert elég szégyenlős voltam fiú létemre, nem voltam elégedett a méretemmel és a testemmel sem, emiatt nehezen ismerkedtem, kevés volt az önbizalmam.

Azt nagy nehezen rávettem magam 3 éve, sokkal felszabadultabb vagyok, és sokkal több az önbizalmam.


Meg a másik, hogy utána mentem fürdőruhás strandra is, el sem hinnéd, hogy utána már mennyire zavaró az hogy állandóan a vizes fürdőgatyában mászkálsz.

A napozásról nem is beszélve, sokkal egyenletesebben barnulsz le mindenhol.

2019. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
kérdező: igazad van, nem könnyű ennek a kérdésnek más kategóriát találni!
2019. márc. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Thillmin ***** válasza:
85%

Igen, az összes naturista strandon (merthogy ők magukra így hivatkoznak, nem pedig nudistaként) szívesen látják a serdülőket. Lányok tényleg elég kevesen vannak, fiúkból akad néha.


Ezt a kérdést én a Kúltúra és közösség kategóriában, azon belül is az egyéb alkategóriában írtam volna ki.

2019. márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!