Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minden pasi csak szexet akar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Kicsit besokaltam már az olyan üzenetektől amiben a nemi szervüket mutogatják. Nincsen egy normális pasi se akinek nem a szex jár állandóan a fejében? Megértem hogy pasiból vagyunk de azért legyen már egy egészséges határ. Kezdem elveszíteni a reményt hogy normális párt találok.

2019. márc. 22. 23:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
A Norbi nem, de ő az enyém:D
2019. márc. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen van normális is. Persze melegként talán nehezebb találni mert mindenki csak szexpartnert keres és az ismert társkeresők (planetromeo,grindr)inkább szexpartner keresők (bár nem tudom hol próbálkozol). Szerintem ne ad fel és sok kitartást kívánok a kereséshez.
2019. márc. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%

Értelmes, intelligens, magas IQ-jú, művelt embernek tartom magam (persze ki nem magát?), de engem meg ez rémiszt meg, amikor valakit látszólag ennyire nem érdekel a szex, mint téged.


Ha meglátom a másikat, az az első, hogy arra gondolok milyen lenne vele a szex. De nem szoktam farok képeket küldözgetni, vagy állandóan a szexről beszélni, viszont ez ezek nélkül is rohadt fontos dolog az életemben, az egyik legélvezetesebb dolog, amit ember csinálhat az életben.

2019. márc. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem érdekel de ha meglátok valakit akkor nem az ugrik be szerintem egy normális embernek hogy egyből szex szex hanem hogy megszeretném ismerni vagy húú de jól nézki. Meg nem is azt mondtam hogy nem kell csak ne az legyen mindig a központi téma szerintem.
2019. márc. 22. 23:30
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már feladtam a keresést és már nem keresek párt, sem alkalmit, sem semmit, mert nem akarok magamnak fájdalmat, ha megint otthagynának. Az a vicc, hogy aki párt keres, azoknak a többsége sem becsüli meg, ha talál valakit, pedig melegként nem sokan keresnek párt sajnos. (18f)
2019. márc. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Meg azért ne mond már nekem hogy ha meglátsz valakit aki jól nézki neked egyből a szex ugrik be. Semmi közös program semmi? egyből a szex? Vagy hogy uhh de jó pasi de megfognám a fenekét XD vagy pl. de jóképű úgy megismerném nem egyből szex
2019. márc. 22. 23:37
 7/17 A kérdező kommentje:
Fel a fejjel! :)
2019. márc. 22. 23:39
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegyik akar csak, vagy azonnal szexet. De mi vagyunk kisebbségben.

Aki azt írta, hogy a legjobb az életben,hát ő elég szűk látókörű, ha csak ez a központi dolog.

Minden páromnak klasszikusan udvaroltam,sok program, sok beszélgetés és finom, gyengéd és érzéki testi közelítés.Bő másfél hónap volt, mire a szeretkezésig eljutottunk. Most lehet kiröhögni ezért, tisztelt dugáscentrikus meleg többség, de minden embernek szuksége van lelki szeretetre is, még ha ki sem mondja. Nektek is, akik csak szexben gondolkodtok.

Lehet én vagyok lökött, de ha egy általam jóképűnek tartott férfit meglátok,nem a szex jut eszembe, hanem az, hogy milyen jó lenne vele összebújva,csókokkal fűszerezve beszélgetni.


Még annyit, hogy én is szeretem a szexet,de lelki összhang nélkul soha nem csináltam, mert akkor egy ruhába bújt agynélkuli majom lettem volna.

És ha ezért most kiröhögtök, vagy lúzernek tartotok, nem érdekel.

Egyszer mindenki rájön, hogy az érzelmek is, a beszélgetés és a programok is fontosak, ha nem fontosabbak az életben, mint kétnaponta új pózokban dugni. Ja igen, és a párjuk mellől másokat megkívánók, a nyitott kapcsolatosok talán ne beszéljenek hűségről.

Ha otthon minden ok, akkor nem kell félrenézegetni, ha nem ok, akkor korrekten szakítani kell. Ja , hogy ehhez bátorság és korrektség is kéne ? Na ez a legtöbb melegnél nulla.

2019. márc. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Ti fogadjunk nem sportoltok semmit és emiatt esélyesen nagyon alacsony a tesztoszteron szintetek.


Biztos tudjátok, hogy a férfi nemi hormon a tesztoszteron, amit a herék termelnek. Tudtátok, hogy a tesztoszteron szint befolyással volt a férfias gondolkodásra, viselkedésre és arra is, hogy mennyire kívánod a szexet? A tesztoszteron szint normál (magas) szintjének eléréséhez és megtartásához leginkább a sportban, edzésben gazdag életmód és mellette az egészséges táplálkozás felel.


A heterók közt is vannak puhap*cs fiúcskák, akik alig gondolnak a szexre, nagyon férfiatlan viselkedésűek, stb. Ez nagyrészt (a kultúra, neveltetés mellett) amiatt van, hogy nem termel a heréjük elég tesztoszteront, mert nem sportolnak semmit, meg persze össze-vissza is zabálnak szemetet. Ha ti is változtatnátok ezeken, ti is többet gondolnátok a szexre.

2019. márc. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kezdés Hello szia...

2-3 általános kérdés ....

Szexi vagy , mikor dugunk, na és az elmaradhatatlan farok meret mert hogy az a lényeg hogy mekkora van a nadrágban.

Azt gondolom hogy...ki vannak éhezve hogy valaki rájuk üljön, nekem is fontos a szex, és adok is v mit míg eljön a nagy pillanat, de hogy az oral és a kezimunka az első órában megtörténjen. :( puff oops

2019. márc. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!