Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a teste és farka bejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a teste és farka bejön valakinek, akkor dugtok vele ha pl a feje nem tetszik?

Figyelt kérdés
Én dugnék, de azt tapasztalom, hogy a melegek nagyrésze fejre megy, míg a bi srácoknak elég a test és farok.

2019. márc. 23. 14:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Jártam már èn is úgy hogy hiába volt szexi teste ès szèp arca de a farka kicsi is volt ronda is mìg a kevèsbè jò testű ès arcú srácnak mwg gyönyörű farka volt
2019. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy ha nem ő a leghelyesebb arcú fiú, azt ellensúlyozni tudja pl a jó testével vagy ha jól csinálja az ágyban. De egy valódi bányarémmel én se feküdnék le, akármennyire is csinálja jól.


Lakótársam volt egyszer az egyik hozzánk közeli melegszaunában (talán a magnum volt az) egy sötét esten, aztmondta hogy valaki nagyon jól megdugta, de csak a fényre érve látta meg, hogy egy alacsony, tömzsi férfi volt, akivel egyébként soha nem feküdt volna le. Utólag beszélgettünk arról, hogy hány olyan pasi lehet, aki nagyon jó az ágyban, de mivel nem egy adonisz ezért nem talál magának partnert.


16/f/passzív

2019. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 ftf1983 ***** válasza:
100%
Én elég sok sráccal szexeltem már és elmondhatom, hogy a szép srácokkal nagyon ritkán volt jó a szex. Nagyon jó volt nézni őket, de az ágyban sokuk annyi élvezetet sem nyújtott, mint a jobb kezem, Viszont voltak nagyon jó szexeim és az mind átlagos vagy nem annyira szép srácokkal.
2019. ápr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az arcát látom a legtöbbet,kell,hogy legalább egy kicsit tetszen.
2019. ápr. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Erről most eszembe jutott, hogy amikor kicsik voltunk anya mindig azt mondta a kb. 7 éves húgomnak, hogy csak azzal csináld akit nagyon szeretsz (és ne az arcra vagy a testre hajts)

Ez most lehet, hogy gáz a mai világban, de nekem muszáj valakihez érzelmileg is kötődnöm legalább egy kicsit, hogy tényleg jó legyen

Szóval a kérdésedre a válasz nem, csak abban az esetben ha mondjuk tegyük fel tetszik, de akkor meg ha az arca a többiek szerint nem is a legszebb én még is annak látom szóval...

Najó a vége egy csöppet zavaros volt de azért remélem meg lehetett fejteni


17/f/passzív

2019. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2019. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!