Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnét tudom, hogy hetero-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét tudom, hogy hetero-e egy lány, vagy sem?

Figyelt kérdés

Most általánosságban értem, milyen jelekre figyeljek? Vagy ez teljesen eldönthetetlen? Mert nem hiszek a sztereotípiákban, hogy rövid haj, meg fiús viselkedés, vannak barátaim akik ilyenek és teljesen heterok...

Szóval van bármi amire ha figyelek könnyebben ki tudom szűrni? Valami viselkedés beli dolog, ami kicsit hitelesebb mint az átlag sztereotípiák?

Vagy csak várjak hátha szerencsém lesz?

Nagyon nehéz így ismerkedni, meg mindenki aki megtetszik, úgyis hetero, ez annyira szívás. Félek, hogy sosem lesz senkim emiatt. (Nyilván még fiatal vagyok, de akkor is...:(( )


Köszi az értelmes válaszokat:))



2019. jan. 24. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

hivatkozz magadra: neked milyen "látható" jeleid vannak, amikből szerinted le lehet szűrni, hogy valaki heteró-e vagy sem?

Ha neked sincs, ne várd, hogy más is egyértelmű jeleket adjon, és úgy viselkedjen, hogy te rágyere...

2019. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Járj olyan társoságba ahol sokan leszbikusok, egy idő után rááll a szemed.
2019. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a mosoly és a hang is sokat elárul.

Ajánlom figyelmedbe ezt a két videót:

https://www.youtube.com/watch?v=IQyMo-3ni6o

https://www.youtube.com/watch?v=Ml2tu-UFCTQ

Persze, ez sem lehet minden esetben hiteles, de azért szerintem is van egy tendencia. Viccesen hangzik, amit az előző válaszoló írt, hogy "rá tud állni a szem", de állítom, hogy ez tényleg így van. Csak nézegetni kell a nőket, meg merni szemezni velük, mert ha elzárkózol és csak távolról akarod megállapítani, akkor nem fogsz kapni jeleket a másiktól, hogy észre vedd benne.

2019. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!