Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuálisok ti szeretnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuálisok ti szeretnétek majd a párotok mellett nyugodni a sírban?

Figyelt kérdés

A heteroszexuális párokat amikor meghalnak akkor egymás mellé temetik el őket.

De homoszexuális párt még soha nem hallottam hogy egymás mellé temetek volna.


Melegeknél is szokás hogy egy sírba egymás mellé temetik el őket?

Vagy ezt a törvény bünteti csakis hetero párokat lehet egymás mellé temetni?



2019. márc. 24. 11:47
 1/5 StevenUp ***** válasza:
100%

Családtagokat is temetnek egymás mellé nem csak párokat

És mivel létezik az hogy "bejegyzett élettárs" így akár egymás mellé is temethetik őket


Plusz lehet vègrendelkezni is erről

2019. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szeretnék. De őszintén szólva még egyáltalán nem foglalkoztatott ez a kérdés - túl fiatal vagyok hozzá (persze tudom bárki, bármikor meghalhat...) ezért nem is tudom hogy megy ez.

De ha egyszer lesz párom, azt szeretném ha együtt nyugodhatnánk.

2019. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha meghalok, akkor mar mindegy hol fekszem
2019. márc. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Na és melyik párja mellé, ha kéthavonta másik van neki?


Engem például már attól ráz a hideg, hogy mért kéne a csontjaimnak (vagy párommal együtt csontjainknak) egy törvényileg kijelölt tömegtelepen feküdni mindenféle random hullák társaságában, olyan helyen és olyan emberek közt, akihez életemben semmi közöm nem volt. Pláne egy keresztény tömegtelepen ateistaként hatszáznyolc kereszttel körbevéve. Életem alatt se voltam ennyire társaságkedvelő, és mindig is irtóztam az ilyen "hova kötelező nekem menni a társadalom szerint" törvényektől. Halálom után sem szeretném másképp. Vigyék a poraimat a kertembe valamelyik kedvenc fám gyökeréhez, azt jónapot.


Nekem mindig is az volt a véleményem, hogy nem lemásolni kéne (az amúgy rég a történelem szemétdombjára való süket középkori szokásokat) csakazértisból, hogy a heterók orra alá lehessen dörgölni, hanem elgondolkodni, kell-e az egyáltalán. Következő mi lenne? Kijárnátok, hogy lehessen felvenni a másik nevét is, hogy "Kiss Gézáné, Béla"?


Van azért előnye is a melegségnek. Az ember (igaz kényszerből, de) megtanul időben kilépni olyan gondolkodásbeli korlátokból, amiből már rég ki kellett volna másoknak is. Nem feltétlen házasodási-temetkezési ügyekre gondolok, ezer más ilyen van...

2019. márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Ezen még nem gondolkodtam :D

8 éve vagyunk együtt a párommal, úgy néz ki, már meg is maradunk, de az hogy egymás mellett feküdjünk, hát nem tudom. Eleget marjuk egymást így is, és még a sírban is mellette feküdjek... :)

2019. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!