Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bziskodtunk még tini korunkban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bziskodtunk még tini korunkban az egyik legjobb barátommal. Ő megdugott. Én 13 ő meg 14 voltunk. Ő hetero léett én meleg. Biztosan heteró lett, vagy csak tagadja? Létezik hogy neki tényleg csak egy játék volt ez anno? 26f

Figyelt kérdés
Most találtam meg facebook-on és már gyereke is van meg megházasodott...
2019. márc. 25. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy szereti a f aszt is, igazából nem mindegy?
2019. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Bezzeg nekem nem volt ilyen barátom tini koromba. :(
2019. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Mi régen Warcarftot vagy total wart vagy gta san andreast játszottunk és nem dugtuk meg egymást. Bár ha nem is dugni, de csókolóztam volna pár barátommal szívesen.
2019. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Régen smároltam egy lánnyal, ő leszbikus lett nekem meg férjem meg gyerekem van. Na és akkor?


Fiatalon sokmindent kipróbál az ember, nincs ezzel semmi gond.

2019. márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Pont ezért nem kell 13-14 éves szexelni.

Az hogy akkor meg dugott egyáltalán nem jelenti hogy meleg, csak éretlen “zavart” . Az hogy te hagytad azért jelzi hogy te valóban meleg vagy.

2019. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Én tiniként az unokatesómmal orvososat játszottam. Mindketten farok műtétet végeztünk és mindkettőnknek állt.:)

Aztán mégis csak az egyikünk meleg. Megesik.


De volt srác aki orálisan elégített ki kb 16 évesen és ma már nem érdeklik fiús dolgok. Nem ritka az ilyen.

2019. márc. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
Az anális inger rád elemi hatással volt, őt ilyen inger nem érte.
2019. márc. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

Tiniként jártam is az egykori legjobb barátnőmmel, csók volt, együttfürdés, felfedezés... Ugyanezzel a csajjal felnőttként még az orált is kipróbáltuk együtt.

Mindkettőnknek van gyereke, nekem családom is.

2019. márc. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az anális inger rád elemi hatással volt, őt ilyen inger nem érte."

Mer aztán csak az lesz meleg akit megdugnak mi? :)))

2019. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet én is játszottam egy gyerekkori barátommal anno :D ő "dugott" meg engem és én "leszoptam", de igazából nem tette be csak odarakta és úgy csinált, és igazából én sem kaptam be csak a fiúbugyiján keresztül úgy csináltam. Ő tudtommal teljesen heteró, én full passzív meleg :D

Szerintem ez csak játék, bár bennem a hajlam már akkor is megvolt ilyenre...

2019. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!