Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van, hogy nehezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy nehezen élvezek el? Mi lehetne megoldás?

Figyelt kérdés
Többnyire soká élvezek el. Ez pedig rossz, mert sokan nem szívesen csinálják végig. Már szoktam a legvadabb vágyaimra gondolni közbe, hogy hátha segít, de nem. Mi lehet rá megoldás? Nem számít, hogy 1 napja vagy 6 napja élveztem el.

2019. márc. 25. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Túl görcsösen akarod. Légy lazább.
2019. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

En is lassan elvezek el

Nyalas plusz ujjazassal is kell vagy 30 perc

Kozold a paroddal h neked tobb ido kell es legyen kedves raszanni azt az idot.

Ne erezd rosszul magad ettol mindenki mas es mas milyen az elvezethez vezeto utja

Huzd az elojatekot amennyire tudod, mar orakkal elotte gondolj a szexre, esetleg maszurbalj ugy h nem fejezedbe,

2019. márc. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon lassan és nehezen élvezek el partnerrel. Egyedül könnyebben. Amikor szex van,az nagyon klassz,élvezem, de sokat kell hokiznom, hogy el tudjak élvezni.
2019. márc. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gaiety ***** válasza:
88%

Ha a megfelelő partnerrel éled át a szexualitást ez a kérdés fel sem merülhet benned. Az együttlét nem időhöz kötött, hanem a közös élmények megéléséhez, az "adni és kapni" egyensúlyához, szenvedélyhez és a "test-lélek" kielégüléshez.

Egy blokk újabb blokk kialakulásához vezet (erre figyelj).

2019. márc. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Imádnálak. Szeretem kényeztetni a másikat.
2019. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Mellettem 10-max 20 perc és elelveznel ahava csak akarod. :) túl görcsös vagy, előtte egy kis masszazs?
2019. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudok elèlvezni sok idő kell. Párom hamar elmegy így én nem tudok teljesen kiélvezni mindent. Mikor van kedve megujaz és elmegyek ha nekem sincs kedvem hozzá akkor ennyi volt a szex. Néha kicsit unom már. Előjáték sincs már valamikor :(
2019. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!