Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi lenne a megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Hali.

A segítségeteket szeretném kérni egy válaszban.

1000 fő alatti településen élek,de viszont szeretnék lassan barátot, és így nehéz.

Debrecen annyira nincs messze,de nem tudom azt viszont hogy hol lehetne ismerkednem.

Beszélgettem már pár sráccal több platformon is,de amint megtudták

, Hogy mennyire messze vagyunk egymástól nem folytattuk a beszélgetést.

Ja és még valami tartós kapcsolatot szeretnék nem csak amolyan ,,szexbarátot" .


2018. nov. 2. 08:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mely platformokat használtad? Nem mindegy, valahol csak olyanok vannak akik szexpartnert keresnek, valahol ha már 100 méternél messzebb vagy akkor nincs ismerkedés.... egyébként én is Debrecen környéki vagyok, kisvárosi, de laktam egy kis ideig 600 fős faluban, átérzem a problémád, sőt, igazából ismerkedés szempontból mindegy hogy 600 fő, vagy 17000 a lakos (az én esetemben pl), mert így sem lehet ismerkedni. Biztosan már próbáltál debreceniekkel ismerkedni, azt tudom tanácsolni, próbálj kitartó maradni. Nem könnyű tudom, nekem sem, de nem sok más megoldás lehet. Esetleg ha később beköltözöl városba, könnyebb lesz valószínű :)
2018. nov. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!