Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Én most aktívnak vagy passzívn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én most aktívnak vagy passzívnak számítok?

Figyelt kérdés
18/F vagyok, a lényeg az, hogy az első srác akivel "közelebb" kerültem, azzal szex nem volt, viszont orál igen, és ilyenkor rendszeresen nagyon durván szopatott, és élveztem is, hogy durván bánik velem. Akkor azt gondoltam, hogy ha szexre kerül a sor, akkor biztos passzív leszek, viszont a mostani sráccal akivel szex is volt, ott én volt az aktív, azaz én dugtam be neki, viszont továbbra is vannak olyan gondolataim, hogy velem is bánhatnának keményen. Most akkor melyik kategóriába tartozom? Köszi a válaszokat előre is :D

2019. márc. 26. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon fontos kérdés. Biztosan unika.
2019. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Uni?
2019. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki mindkét szerepet és meglátod melyik áll hozzád közelebb.

Ne az orálból indulj ki.

2019. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ahogy a többiek is mondták - uni nagy eséllyel.
2019. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ftf1983 ***** válasza:
100%
Az orálból nem szabad kiindulni. Ismerek olyan srácot, aki dugásban full aktív, viszont imád akár több pasi előtt is térdelni és keményen szopatható és imádja, ha az arcára élveznek.
2019. márc. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
HA lenne kedved újra egy kemény partnerhez, akkor szólj mert izgatna.:) Pesti vagyok :)
2019. márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!