Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet életre szóló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet életre szóló homoszexuális párkapcsolatot kialakítani valakivel? Mennyire gyakoriak az életre szóló párkapcsolatok a melegek között?

Figyelt kérdés
Sajna eléggé "ragaszkodó" típus vagyok. 🙄 Magyarán szólva, ha valakit megkedvelek/megszeretek nehezen múlik el (ha mégis, akkor annak nagyon nyomos oka van). Szóval ezért érdekelne, hogy melegek között mennyire gyakoriak az életre szóló párkapcsolatok, illetve hogyan lehet kialakítani egy ilyen kapcsolatot valakivel?

2019. márc. 30. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Röviden : kizárt. Bővebben : abszolút kizárt.

Három komoly párkapcsolatom volt, mindegyik szerelemmel indult, egyuttélés lett belőle,több évig.

Az első megcsalt,elköltözött, amikor az új barátja kidobta,nem volt hova mennie, megbocsátottam neki,visszafogadtam.Újrakezdtuk,de két év múlva megint nem bírt magával,kulföldre szökött egy időhöz.

A második titkolt dolgok miatt állandóan ideges volt, végul egy korábban történt hazajövetelem után a saját ágyunkban találtam egy ronda, dagadt, öreg,lihegős undormánnyal.

A harmadik, akit a legjobban szerettem,és ő is naponta elmondta, hogy mennyire szeret, egy szép napon bejelentette, hogy összezavarta az érzéseit egy idősebb férfi,nem tehet róla, mert ugye szerelem, stb....És ő is a saját ágyunkban hempergett,mint utólag kiderult. Persze hogy vége lett és nem is fogadtam vissza, pedig tönkrement a kapcsolata, illetve a szexen alapuló kiszolgáltatottsága.


Másfél éve egyedul vagyok, mostanra lelkileg ismét felálltam, de megfogadtam, nem hiszek senkinek és nem kell senki párkapcsolatra.Alkalmiba nem megyek bele, inkább magam maradok,de az undorító hűtlen, képmutató és néha állat módra viselkedő melegekből elegem van.

2019. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ah, sajnállak. Ez eléggé durva. Tényleg ennyire nehéz megfelelő társat találni?
2019. márc. 30. 18:02
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Ez környezettől függ, de nem lehetetlen.


Én nem Mo-n képzelem el a jövőt hanem külföldön pl Norvégiában ahol sokkal jobban elfogadott ez a dolog.


Én úgy tervezem hogy családot alapítok és férjhez megyek. Nem szabad feladni. Igazából minden rajtad múlik.


Csak azért mert sokaknak nem sikerül még nem jelenti azt, hogy neked ne sikerülne. Csak meg kell találnod az igazit!


19F

2019. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
E csak azt tudom, hogy Benjamin Britten brit zeneszerző és élettársa Peter Pears operaénekes több évtizeden át kitartottak egymás mellett.
2019. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindketten akarják és hajlandóak tenni is érte akkor igenis működhet. Sok példa van rá, hogy meleg párok évtizedeken keresztül együtt élnek.

Igen, tény, hogy a többség megy a pöc*e után és a kapcsolatot csak ugródeszkának (vagy még arra se) használják amíg nem lesz jobb. De hiszek benne, hogy nem csak ez az egy út van. Szerintem ha nem a szexen alapul a kapcsolat akkor lehet tartós.

2019. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#3:


Nem tudom elég jó-e az angolom ahhoz, hogy külföldre menjek. Így hirtelen azt se tudom melyik ország lenne alkalmas, de az biztos, hogy maradnék az Európai Unión belül.


Érdekes, én is terveznék családot alapítani. Ezért is akarok tartós kapcsolatot.


Amúgy 25/F vagyok.


#4:


Én Váradi Lénárdról és Gagyi Gergőről hallottam. Remélem egész életükben együtt maradnak, drukkolok nekik. :)

2019. márc. 30. 21:42
 7/13 A kérdező kommentje:

#5:


A szex annyira nem érdekel. :) (Ha szabad ilyet mondanom, akkor a hormonok levezetésére ott van a két kezem.) Ezért is igyekszem hasonló érdeklődési körű embert találni, hogy tartalommal is meg lehessen tölteni a kapcsolatot.

2019. márc. 30. 21:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan jó az angolod, emiatt ne félj!


Egyébként van olyan hogy ilyen országrangsorolás.


[link]


Milyen országok támogatják leginkább a melegeket.

Meg amúgy beírod hogy best places for LGBT és kidob egy csomót.


Én is ismerek itthon egy meleg párt. 3 éve vannak együtt és már összeköltöztek. Sem a szomszédoktól se senkitől nem kaptak még beszólást.


Minden csak rajtad áll. Külföld izgalmasabb. A dán pasid szüleihez mégy látogatóba! Kicsit sem szokványos tipikus ebéd lesz az!


Meg senki sem tud beleszólni a melegek kapcsolatába. Nincs nő, nincs olyan hogy női szerep férfi szerep!


Ne add fel, csak kitartás kell hozzá. Keress valakit külföldön találj egy jó munkát és a többi majd jön magától.


Nem kell messzire menni Ausztriában is már támogatott a melegházasság szóval nyugi. Nincs olyan messze. 3 óra vonattal. :D


(3-as voltam)

2019. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8:

Első körben Finnország jutott eszembe, s lám egész jó hely az országrangsor szerint. Amin meglepődtem az Olaszország és Luxemburg eredménye... Kicsit jobbra számítottam, Olaszország esetében pedig azt reméltem beelőzi Magyarországot.

2019. ápr. 1. 15:31
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
az a baj a melegeknél,hogy csak a fa-sz érdekli öket elöbb utobb mindegy milyen kapcsolat,,es mindig az uj es uj kell nekik..igy öregszenek meg igy halnak meg egyedul.képtelenek megállapodni,persze a világtörténelemben volt ra példa mar,,mi is egyutt vagyunk 9 éve..de en amit tapaszatalok az ez..a uj fas-z érekesebb nekik akkor is ha mar öregek,mint az emberi lélek és szerelem.persze mondjak,hogy tarsat akarnak ,kapcsolatot meg kamu duma,de mikor megvan,mint a kérdezönél is,elöbb utobb megcsalás lesz,ilyen faj ez kerem szepen.dönteni kell es kész,én-mi döntöttunk.
2019. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!