Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megtetszett a hetero munkatárs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett a hetero munkatársam, aki amúgy olyan, mint egy meleg srác. Milyen módon felejtsem el?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: 20 éves, nagyon érzékeny fiú vagyok, 3 hete vállaltam egyetem mellett diákmelót, vele egyszerre kezdtem. Ő is 20 éves és már első nap feltűnt, hogy kicsit kitűnik a többi fiú közül.


Több minden miatt hittem eddig melegnek: a lányos kézfogásai, a hangja és az érzékeny reakciói totál azt mutatták, hogy az.


Ráadásul szimpatizál velem, ez lejött hamar: mindig mosolyogva fogadott ha meglátott, bejelölt facen, illetve egyszer észrevettem egy lopott pillantása után nagyon mosolygott egyet.


2 napja rám írt facen és hosszasan, órákon át dumáltunk nagyon jókat :)


de aztán szóba jöttek a lányok és kiderült, hogy hetero... igaz, pedzegette azt, hogy ő b*zis többször is, de elfogadtam, hogy a lányok érdeklik.



magyarul ki kell őt szortíroznom a gondolataim közül. nem vágyakozhatok utána, mert felesleges.


gondolkodtam a munkahelyről való kilépésen illetve már deaktiváltam egy időre a facem, hogy elfelejtsem.


ti mit ajánlanátok?



2019. ápr. 4. 14:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
messengeren írtam neki, hogy nem kívánok beszélgetni vele többet, nem reagált
2019. ápr. 5. 23:36
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem épp így kellett volna, bár nyilván a te döntésed. Kíváncsi lennék, mi járhat a srác fejében, hogy mit tett, amiért így leráztad.
2019. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy úgy néz ki, felmondok (részben miatta, nagyobb részben mert nagyon keveset keresek itt) és ennek kapcsán írtam, hogy mivel a közös pont az életünkben megszűnni látszik, jobbnak vélem lezárni ezt a beszélgetést, mert hát az ismerettségünk is rövid időre nyúlik vissza és idővel úgyis megszakad a kapcsolat. De minden szépet és jót kívántam.


Lehet, hogy még lesz közös műszakunk és akkor a tekintetéből és a reakcióiból talán ki tudom venni mit gondol.


De egészen biztosan rosszul esett neki és megsértődött, azért nem is reagált.


De nem bánom, mert tudom, hogy csak szenvedtem volna egy viszonzatlan dolog miatt (mégha meleg sem jönnék be neki, mert randa legény vagyok), ráadásul kezdem őt elfelejteni :)

2019. ápr. 7. 00:05
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy próbát megért volna, ha rákérdezel.

Vagy esetleg elhívhattad volna egy italra beszélgetni, és vagy konkrétan, vagy burkolva ecsetelted volna a témát.

És ha nincs semmi, akkor nyugodtan megmondhattad volna neki személyesen is.

Tuti több van a dologban.

Bár ha ő is így érzi, talán keresni fog.

2019. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

ÉNis jrtam már igy munkahelyen

Láttam egy srácot minden pillanatban lesmároltam volt, de igyekeztem magam minél távolabb tartani tőle

Aztán kiléptem hogy ne is lássam többé

2019. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%
Én is azt mondom, jobb lett volna, ha legalább megpróbáltad volna, de mostmár késő. Tudom nehéz nagyon bárkinél is felhozni ilyen dolgokat, mentem keresztül ilyenen, de így elvetted az esélyt attól is, hogy mi lett volna ha. Ha nemet mondott volna, akkor nyilván ugyanitt tartanál, de lehet előrébb lennél, ha igent mondott volna. Az meg, hogy randának gondolod magad, nem jelenti azt, hogy nem jössz be senkinek. Sosem tudhatod... lehet, hogy neki pont bejöttél.
2019. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató kommenteket, 91%-os. :)


Úgy néz ki még fogunk találkozni, mert a munkahelyen még hónap végéig maradok (igaz a korábbinál jelentősen kevesebb óraszámban). Addig még sok víz lefolyhat a Dunán.

2019. ápr. 7. 23:12
 18/21 anonim ***** válasza:
58%
Aztan majd utolso napodon azt mondja hogy "ugy tudom ma vagy itt utoljara lecummanthatlak a wcbe?" :D
2019. ápr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
79%
Azért jó volna, ha elmondanád, történt-e valami, amíg együtt dolgoztok.
2019. ápr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
hehe:D hetero a gyerek, érzem rajta, csak feminin. de nagyon kedvel engem, mert értelmes fiúnak tart, aki a dolgok mélyére lát. de ennyi, semmi több. nem ő mondta, de érzem. :)
2019. ápr. 8. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!