Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy valljam be egy barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljam be egy barátomnak (aki tetszik), hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Majdnem biztos vagyok benne, hogy ő is meleg, de nem akarom elrontani ezt az egészet.
2019. ápr. 7. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először kérdezd meg tőle, van-e bármi ami a barátságotok útjába állhat, és ha azt mondja, nincs, akkor mondd el kertelés nélkül. Én azt mondom az őszinteség sokszor kifizetődő
2019. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sehogy

Az ilyenek sose melegek

2019. ápr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Markolj rá a seggére vagy a farkára, ha csak kettesben vagytok valahol. Ha jól fogadja vagy nem foglalkozik vele, valld be neki. Ha meg felháborodik, mentsd ki magad, hogy csak hülyéskedni akartál.
2019. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!