Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gyakran fantáziálok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran fantáziálok, hogy milyen lehet férfivel, hol találhatok partnert, aki türelmes?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 7. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És miről fantáziálsz? :P
2019. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy milyen lehet egy férfival csinálni.
2019. ápr. 7. 23:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én türelmes vagyok :P
2019. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit tudok ajánlani, hogy látogass el lightosabb melegbárokba/bulikba. (Kezdésképp nem a coxx, magnum, 69 és hasonlók, de te döntesz.)

Ha élőben nem jó/nem megy, felregisztálhatsz online meleg társkeresőkre, mint például a planetromeo, grindr, randi.gay.hu.(Az elsőt láttam barátomnál, hogy milyen és hogy néz ki és hogyan működik, tetszetős és azt mondják róla hogy az egyik legjobb az online melegtárskeresők közül. Ne ijesszen meg, hogy angol nyelvű, rengeteg magyar van rajta. Az utlsót én magam is kipróbáltam, nos, eléggé egyszerű egy oldal. Jó arra amire kitalálták, de nem többre.)


Viszont ha fiatal és jól kinéző vagy, akkor óvva intelek, legyél óvatos. Sok nyomulós ember van, és ha nem szereted a nyomulós embereket, vagy épp olyan nyomul aki nem tetszik neked, akkor kell egy határozott jellem hogy visszautasísd és leszálljon rólad.

No meg elsőre ijesztő lehet ha egy szexuálisan szabadabb emberrel kerülsz össze, de ez már tőled függ hogy mit szeretnél azon belül, hogy kipróbálni férfivel.


Ha úgy érzed hogy belevágnál és ismered a használatos kifejezéseket (aktív, passzív, uni, dom, sub és társaik, ha nem ismered őket akkor szívesen leírom azt is) akkor jó szórakozást és pasizást! :)

16/f/passzív/Bp

2019. ápr. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Álmaidban
2019. ápr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj
2019. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!