Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak olyan aktív/passzívok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan aktív/passzívok akik Pesten a plázák wc-iben kalandoznak, akár ismeretlenekel is?

Figyelt kérdés

Több sztorit is olvastam már erről,de még sosem láttam/hallottam.

Valóban létezik ez? Nektek volt már ilyen élményetek?


2019. ápr. 9. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Plázába vertem ki. Reakció semmi nem volt nekem. Sehol senki nem volt aki akár ki verte volna.
2019. ápr. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nálam előfordult 1-2x hogy annyira beindított a pasim hogy nem birtam hazáig és lesz..tam a pláza mosdójában. Ami azért volt különösen jó mert volt bennem egy kis izgalom amiatt is hogy mi van ha valaki ránk nyit de sose törtét ilyen. Nagyon jó volt.
2019. ápr. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Az Árkád és a WestEnd legfelsőbb szinten lévő mosdóiban mindennapos.

Volt már ott kalandom. Izgalmas volt.

2019. ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Fúj, a pesti plázák mosdóit elnézve roppant igényes ember lehet, aki ott megy bele ilyenekbe.....
2019. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen volt mar ra pelda
2019. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem hamarosan lesz egy.
2019. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Fujjjj ha ramjon a szexelhetnek , tudok várni hazáig és jobban is esik egy zuhany után, soha nem szexelek zuhany nélkül és út is jól esik a mellet fürdő. Ha csinálom szertem nyugodtan csinálni és birzazto hangos vagyok. :) ez alap.
2019. ápr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!