Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves melegek! Sajnos nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves melegek! Sajnos nem talàlok magamnak pàrt. Legfokèppen szexre gondolok, passzív szerepben. Nem èrtem igazàbòl hogy mièrt nem mivel elèg helyes vagyok. Szuz vagyok, de fiatal. Hol keressek?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 4. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
PlanetRomeo? Grindr? Esetleg a Gyakorikérdéseken burkoltan?
2019. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Add fel, az eselyeid nullak....
2019. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miben nyilvánul meg, hogy helyes vagy? :)
2019. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Erre aztá kapsz priviket!
2019. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ftf1983 ***** válasza:
82%
Aki azt mondja, hogy nem lehet szexre partner találni az valamit nagyon rosszul csinál
2019. ápr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Grindr, Planetromeo, Tinder, randi.gay.hu. Hidd el, hogy ha tényleg helyes vagy, ahogy állítod, szerintem 10-15 perc alatt már találsz magadnak valakit.
2019. ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor szexet keresel vagy párt? A kettő teljesen külön műfaj. Szexet bárki találhat, igazi párt nagyon kevesen, mert mindenki kb csak a szexre hajt, majd ha megkap, eldob, mint egy használt gumit és megy a következő pasihoz...
2019. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is nehezen találok párt, sok csalódás ért már, a többit elmondom privátban. 25/F
2019. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki,kik szerint vagy helyes?
2019. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az meglehet, hogy nehezen találsz valakit, de olyan pedig nincs, hogy ne találj egyáltalán szexpartnert, ha fel vagy regisztrálva társkeresőre. Szerintem kissé félsz belevágni és szigorú vagy magadhoz. Próbálj beszélgetni, írni olyannak is, aki kevésbé szimpatikus neked és nem csak egy emberrel. Több lesz a tapasztalatod, beszéljetek meg talikat, igyatok meg egy kávét és előbb-utóbb kialakul a dolog.
2019. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!