Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki szeret félmeztelenül lenni, pláne, ha most már jön a jó idő? Vagy nézegetni félmeztelen pasikat, ha van rá mód?

Figyelt kérdés
Mondjuk sport közben, öltözőben, utcán, stb.

2019. ápr. 13. 17:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Félmeztelenül lenni királyság!!! Meg a félmeztelen srácok látványa is az!!
2019. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
0%
Én meztelen szoktam lenni 31N
2019. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem annyira jön be, hogy meztelen felsőtesttel legyek, de nézegetni másokat az igen. Mellkas, has, kar....
2019. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Ahh, én imádok meztelenül napozni, meg úszni, legjobb. Félmeztelenül is nagyon király lenni, nézni, hogy hányan pislantanak meg. Nem tagadom, a formás férfiakat mindig meglesem, szeretem az izmok részleteit nézni.

24

2019. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Bár állítólag jó testem van, én magam nem szeretek félmeztelenül lenni nyilvánosan, mert nem szeretem, ha akárki látja a felsőtestem. Ezt a "kiváltságot" szeretném meghagyni azoknak, akik közelebb állnak hozzám, így akárkinek nem szeretem "mutogatni magam". :(


Másokat viszont, akik szívesen leveszik a pólójukat mások előtt is, őket mindig szívesen meg szoktam nézni. :D Mindig örülök, amikor van olyan szerencsém, hogy épp a közelemben mászkál egy félmeztelen fiú.


19/f voltam

2019. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is szégyenlős vagyok, nem szívesen mászkálok még ismerősök előtt sem félmeztelenül... viszont mások testét persze hogy szeretem nézni :D 18/f
2019. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Én is nagyon szégyenlős vagyok. Utcán max a póló+térdnadrág az amit utcán bírok. Otthon, amikor magamban vagyok akkor viszont max egy boxer :)

Viszont én is észreveszem a (számomra) jó pasikat az utcán de próblom csak diszkréten "megnézni" őket. Nem akarom zavarba hozni őt sem és magam sem :)

2019. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen mászkálók félmeztelenül. És szeretem a félmeztelen és nyilván a meztelen srácok látványát is
2019. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek,szoktam is, nyilván a megfelelő helyen és időben.
2019. ápr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Indokolt esetben szoktam csak nyilvánosan félmeztelen lenni, otthon gyakrabban

nem vagyok szégyenlős szerencsére :)

19f

2019. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!