Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy 19-20 centis mérettel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 19-20 centis mérettel rendelkező aktív srác mennyire fog fájdalmat okozni nekem?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok és eléggé félek a dologtól.

18/P



2019. ápr. 14. 20:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
14%

Ne csodálkozz majd ha a sürgősségin kötsz ki végbélrepedéssel. Jó lesz majd magyarázkodni az orvsosnak.


Nem tanultad, hogy a s..gged nem arra való hogy 20 centis durung kolbászokat dugdoss bele?

2019. ápr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ma 00:10, akkor az orális szexszel, amit a heterok is csinálnak, mi a helyzet? A szájunk sem a szexhez lett kitalálva, de használjuk, mert megtehetjük.
2019. ápr. 15. 00:16
 13/19 anonim ***** válasza:
16%

#14, Az teljesen mindegy. Technikailag és egészség szempontjából minimális a kockázata egy orális szexnek.


Ellentétben egy baktériumokkal vastagon megszórt, nyálkás, széklettel befertőzött járat... ami súlyos kockázatokkal jár, ha bedugsz valamit oda. Végbélfertőzés, végbélszakadás, aranyér, sipoly, fekély... és még számtalan brutális betegség, főleg ekkora idegen testnél!

Örülhetsz ha nem patakokban fog folyni a vér a végbeledből.


Heteróknál sem normális az anál szex...

2019. ápr. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Pedig szerintem lányoknál se jellemző, hogy "patakokban folyik a vér a végbelükből" az első anális szex közben.
2019. ápr. 15. 01:37
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is hasonló a méretem de mivel figyelmes vagyok eddig soha nem volt gonnd, es a lovaglá tényleg jó ötlet ott te szabályzod
2019. ápr. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
92%

13-as:

A legtöbb baktérium az emberi szájban van, mégsem viszakozol még a csókolózástól sem.

2019. ápr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%
Sokkal jobb ha először raulsz úgy magadnak irányítod a farkat. , ha faj le tudsz szalni róla. Ha kitagultal lehet vadulni is.
2019. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a leendő partnered nem csak magával törődik, hogy neki jó legyen, hanem rád is nagyon odafigyel, hogy neked is az legyen, és élvezd a dolgot, akkor szerintem a póznak nincs olyan nagy jelentősége, de nyilván az is számít. Ha te a hátadon fekszel, és úgy hatol beléd, akkor láthatja minden egyes kis rezdülésedet, és ennek függvényében tudok továbbhaladni. Előjáték, egy kis lazítás, sok síkosító, és sok türelem mindenképpen kell. Egyébként mindenképpen benne van a pakliban, hogy elsőre egy ekkora dákó nem lesz kellemes érzés. De ha nagyon ott vagy te is a gondolaton, hogy márpedig akarod, kívánod őt, akkor hamar át fog fordulni az egész a megfelelő érzésbe.
2019. ápr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
90%

Én is hasonló méretekkel vagyok "megáldva". Volt már nem egyszer, hogy felavattam fiatal, nálad is fiatalabb, passzív fiúkat. Volt, akivel nem volt behatolás, nem tudott ellazulni, nem jött össze. Volt olyan, aki meg full tág volt már az ujjazás közben is. Szóval nyílván egyfajta alkati kérdés is, meg személyenként változik is. Én nem okoztam senkinek sem vérző sebet, mert figyelmes vagyok, és nagyon sok időt hagyok az előjátékra, tágításra. Javaslom, hogy te se siesd el, nem kellemes senkinek sem, ha a másiknak fáj, ne adj isten vérzik.

Annak az okoskának, aki mindenféle fertőzéssel riogat: tudjuk, hogy kockázatos az anál szex, tudjuk, hogy kockázatos bele szeretni valakibe, tudjuk, hogy az úttestre lépni is életveszélyes, és mégis megtesszük. Kellő körültekintés, előkészület, tudás, felkészülés viszont megóvhat attól, hogy b.lf.sz módjára elrontsuk az életünket. OK h valaki beszari, de attól ne vegye már el más kedvét az élettől....


24f

2019. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!