Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok, titeket zavar/zavarna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok, titeket zavar/zavarna ha szex közben kakis lesz?

Figyelt kérdés

Nyilván a popsit nem szexre tálalták ki, ezt el kell fogadni, de elvezni még lehet. Sajnos ez azzal járhat, hogy "foltos", szagos lesz a téma, még akkor is ha elvileg kimosta magát a passzív (persze így kisebb az esélye, és tudom hogy vannak olyanok akik midig sterilek).


Titeket zavarna ha aktus közben ez lenne? Folytatnátok? Vagy ha a végén látjátok hogy "balesetet történt, ügyet csinálnátok belőle? Pl szóltok a passzívnak, többet nem szexeltek vele, hányingeretek lesz...



2019. ápr. 15. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akit ez zavar, az ne tegye oda. Még ha előtte kitakarítod, akkor is lehet
2019. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Jartam mar igy parszor sajna mert jopar passziv olyan igenytelen hogy ki sem mossa magat, olyankor csak leszedem az ovszert es tavozok a helyszinrol 🤷‍♂️
2019. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem zavarna, ez vele jár.
2019. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Némileg vele jár, de nekem is volt mikor párom volt és szerelmes voltam mint állat, és akkor egyáltalán nem zavart hogy az övé. Nem volt nagyon, csak kicsit.
2019. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem zavar
2019. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!