Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan meleg fiú, aki túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan meleg fiú, aki túl érzelmes és "álomvilágban" él?

Figyelt kérdés

Hogyan élitek meg, hogy ilyen típusúak vagytok?

Nehézséget okoz ez nektek, vagy lehetőségek is akadnak?



2019. ápr. 16. 10:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Van, és k..rvára nehéz így élni. :(
2019. ápr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
éltem így egy deig de felnöttem
2019. ápr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Megkaptam már többször, hogy "melegek közt nincs helye az érzelmeknek". Bár vannak ellenpéldák is bőven a melegek többségére ez bizony igaz is. Ha az ember tényleg érzelmekben gazdag kapcsolatot keres ahol nem a testiség a lényeg akkor nagyon hamar nehézségei támadnak. Mert egy kb 5% kisebbség (melegek) kb 2-3%-os kisebbségéhez tartozik akiknek nagy része már amúgy is párkapcsolatban él. Tű a szénakazalban.

De mit lehet tenni? Megmaradhat az "álomvilágában" reménykedve, hogy talál valakit akivel megoszthatja a világát vagy (ahogy előzőekben említették) "felnő" és beáll a sorba. A többség az utóbbit választja. Megfigyelhető, hogy az érzelmesség inkább a fiatalabb korosztályra jellemző. Aztán ahogy haladunk az életkorban előre az ilyen melegek száma is exponenciálisan csökken.

2019. ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek előzőekkel, bár én 27 vagyok, és maradtam érzelmes, úgy álltam be a sorba hogy nem tettem meg mégse... egyszerűen nem keresek senkit, egyedül maradok
2019. ápr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Álomvilágban már nem élek, de az érzelmesség megmaradt. Nem mondom hogy soha nem okozott ez nehéz pillanatokat, csalódást, de végül is szerencsés vagyok, nem "álltam be a sorba", nem változtam, megtaláltam akit érdemes volt keresni.
2019. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ő pont ezért szeret! Úgyhogy igen, ez akár előny, lehetőség is lehet - sőt határozottan úgy gondolom hogy az, mert így találtam igazi, viszonzott érzéseket, hogy én is azt adok.
2019. ápr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

En ilyen vagyok , es a parom is , szoval nekem annyira ez nem nehezseg

17/f

2019. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen vagyok, és sok csalódás ért már emiatt, de változni nem tudok! :( 20/f
2019. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én is olyan vagyok.Mindent a szerelemre építek.Testi kapcsolat nem az igazi,ha nincs benne szerelem(szerintem).Ért már "csalódás" de meg kell tanulni az ilyet kezelni.
2019. ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Igen,és szar érzés ,vagy is nem rossz érzés csak nem ad sok erőt az a tudat hogy a melegek többsége nem ezen az oldalon van :/ az meg mégszarabb hogy egy bszott faluban élsz ahol meg már annak sincs semmi esélye hogy találsz meleget annag meg pláne nem hogy bármennyire is érdekelné más a szexen kívűl :D nem fogok belemenni 1éjszakás kalandokba,akkor inkább maradok szűz és magányos de magamhoz hű leszek :D 18/f
2019. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!