Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért gondolják sokan azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan azt, hogy a melegek azért lesznek melegek, mert a környezetükben ezt látják és eltanulják?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom azt, hogy a gyerekek azért lesznek melegek, mert az környezetükben/interneten látják, és onnan tanulják el.

Akkor miért vannak melegek olyan országokban is ahol soha de soha nem beszélnek a melegségről, sőt, törvény tiltja azt, hogy 18 év alatt egyátalán tudomást szerezzen az ember arról, hogy melegek léteznek? (pl: Oroszország)



2019. ápr. 15. 20:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Mert ezt a sok hülye homofób találta ki, hogy a tudatlanokat is homofóbbá tegye.
2019. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%
Oroszba szerinted nincs net? Menj fel instara minden gyerek melegnek, biszexnek kepzeli magat. Amikor en voltam kicsi, akkor nem hallottam ezekrol, igy nem is akarhattam volna ilyen lenni es nem is lettem. Sajnos divatbol csinaljak. 21f
2019. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

Kedves második válaszoló! Szerinted mégis miért csinálná ezt valaki divatból, amikor ilyen tájékozatlan és elítélő, homofób társadalomban élünk? Biztosan jól esik nekik, hogy ha megfogják egymás kezét az utcán akkor beszólogatnak nekik, illetve biztosan jó kedvből csinálják végig a coming outokat a családaiknak, barátaiknak..

Homoszexuálisnak lenni teljesen normális dolog, de tudatlanul kommentelni és homofóbnak lenni az már annál kevésbé (az előbbit nem te választod, az utóbbit viszont igen.. :)

2019. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Tudod, a hetero szülőknek hetero gyereke születik, hiszen mindig azt látta... oh wait!
2019. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#5 21:08

A szexualitás miért függ össze az agresszióval? Vagy az agresszió miért függ össze a szexualitással? Egyáltalán miért kell agresszívnak lenni csak azért, mert valakinek ilyen vagy olyan a szexualitása?

2019. ápr. 15. 21:29
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
#7 Őszintén sajnállak!
2019. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem értem az olyan embereket akik egyből agresszívak és azonnal arra gondolnak hogy az összes szóban forgó embert meg kéne verni. Miért nem lehet nem agresszívan leírni az érintetteknek a véleményüket?

Aztán ezeket a kommenteket meg törlik, és a végén egy nagy összevisszaság lesz, hogy a 6-os válaszoló válaszol a 7-esnek...


Kérek mindenkit hogy kulturáltan, erőszakmentesen, nem agresszívan írja le a véleményét, bármi is legyen az! Emberek vagyunk nem állatok, nyugodtan is meg tudjuk fogalmazni a gondolatainkat, anélkül hogy erőszakosak lennénk.

2019. ápr. 15. 22:33
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Ez hülyeség szerintem.

A legjobb nevelèst kapó gyerek is lehet meleg.

Ez genetikailag van kódolva bennük.

Nem betegség!


Azok akik ezt àllítjàk,azok tudatlan homofóbok!

2019. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
A kételkedőknek. Mélyen vallásos családban nőttem fel. Rendezett körülmények közt. Magam is vallásosnak vallom magam. A szüleim heterok és sem a környezetemben sem családban nem láttam soha példát homosztexualitásra. Soha semmilyen trauma nem ért és rendezett, jó kapcsolatom van a szüleimmel. És igen. meleg vagyok. Amikor kamaszként ráébredtem azt sem tudtam mi ez. Csak azt éreztem, hogy nem a lányokat, hanem a férfiakat találom vonzónak. Nem akartam és küzdöttem ellene amíg bírtam. Ennyit a nevelésről és a környezeti hatásokról.
2019. ápr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
4%
Hajrá Oroszó. õk legalább logikusan gondolkodnak
2019. ápr. 16. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!