Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A haverjaim állandóan kérdezgetik és szekálnak azzal, hogy mikor vesztem már el a szüzességem. Nem tudják, hogy meleg vagyok és már voltam fiúval. Azt hiszik még 18 évesen is szűz vagyok és csajt akarnak nekem keríteni. Egy buli se telik el úgy, hogy ki ne találnának valamit...

Nem mondhatom el nekik, hogy meleg vagyok, mert kifecsegnék és itt vidéken nem kezelik olyan lazán ezt a dolgot, mint Budapesten. Azt sem adhatom be nekik, hogy lefeküdtem az XY nevű csajjal, mert rájönnének, hogy kamuzok.

Akinek van megoldása, kérem írjon.



2019. ápr. 22. 15:10
1 2
 11/13 Beny30 ***** válasza:
100%

Akkor a második legjobb haverodat keresd meg a dologgal

Valaki kell,akiben megbízol,közülük.Tudom,h nem egyszerű,de ne add fel!

2019. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
Fo kérdező és 6-os válaszoló vidéken pontosan merre fele? Enis vidéki vagyok
2019. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az segíthetne, ha találnál egy meleg fiút a közeledben, akiröl szintén nem tudja senki, barátaid nem ismerik. Egy ilyen fiú falazhatna neked. Egyszer-egyszer megjelensz vele, lássák, hogy nem kamu barát. Néha váratlanul keresne téged barátaid elött, hogy várnak a csajok menny vele. Ha az én közelemben lennél, én minden féle hátsó szándék nélkűl szívesen segítenék. 33 meleg ff
2019. ápr. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!