Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A haverjaim állandóan kérdezgetik és szekálnak azzal, hogy mikor vesztem már el a szüzességem. Nem tudják, hogy meleg vagyok és már voltam fiúval. Azt hiszik még 18 évesen is szűz vagyok és csajt akarnak nekem keríteni. Egy buli se telik el úgy, hogy ki ne találnának valamit...

Nem mondhatom el nekik, hogy meleg vagyok, mert kifecsegnék és itt vidéken nem kezelik olyan lazán ezt a dolgot, mint Budapesten. Azt sem adhatom be nekik, hogy lefeküdtem az XY nevű csajjal, mert rájönnének, hogy kamuzok.

Akinek van megoldása, kérem írjon.



2019. ápr. 22. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De azt elmondhatod, hogy már nem vagy szűz. :) Meg azt is, hogy minden más a te magánügyed. Milyen debil társaságban vagy, hogy még a hancúr részleteit is számonkérik rajtad?
2019. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Van köztük olyan, aki kiskorom óta ismer, tudja, hogy nem volt még lány a közelemben. És igen, számon kérnének mindent.
2019. ápr. 22. 15:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szájbarágósan is elmondom: nekem nem kellenének olyan barátok, akiknek még az élvezésem részleteiről is beszámolóval tartozok. Tök mindegy, hogy mióta ismer. Nem az időtől lesz jó egy barátság.
2019. ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsiságból kérdezősködnek, meg átlátnának a szitán, hogy csak hárítani akarok.

Nem feltétlenül a szexről kérdezősködnének, hanem a csajról. Neve, stb. Elég nehéz lenne bekamuzni valakit.

2019. ápr. 22. 15:29
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
Engedd had hozzanak össze egy csajjal. Legalább megtudod milyen csajjal is szexelni, és lehet hogy jobban fog tetszeni mint srácokkal.
2019. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlo helyzetben voltam én is :D csak nálam elsem kellett mondanom hogy meleg vagyok mivel egy idő után rájöttek azért,de minden maradt a régi és persze nem mondták el senkinek :D szerintem egy nagyon közeli haverodnak mond el a szitut és akkor ő is fog neked segíteni falazni a többiek elött :D 18/f szintén vidéki srác :D
2019. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Én is hasonló helyzetben vagyok csak osztálytársakkal. Sajnos néhány ember nem érzi túlzásnak ezeket megkérdezni. De ha ilyenek a "barátaid" akkor szerintem keress normálisabb barátokat. Akik igazi barátok és nem ilyenek mint ők. Addig meg mond, hogy nincsen kedved buliba menni vagy találj ki valamit. Én a helyedben nem barátkoznék velük ha ilyenek. Nekem saj os muszály kibírnom mert az osztálytársaimról van szó. De szerencsére nem zaklatnak már vele annyira.


A lényeg az, hogy szerintem próbálj meg egy másik társaságot keresni akik normálisak. Velük jobban érzed majd magadat ebben biztos vagyok.

2019. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A társaság fele nekem is osztálytársam. :/
2019. ápr. 22. 18:02
 9/13 Beny30 ***** válasza:
100%
6-ossal értek egyet.Keress egy bizalmast magadnak közülük,aki megért és segíthet is.
2019. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom van e ilyen... Elég homofóbok. A legjobb haverom is maga mondta, hogy utálja a melegeket. De ez nem feltétlenül azért van, mert bunkók, szinte minden vidéki hetero srác ilyen ellenszenves a dologgal.
2019. ápr. 22. 18:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!