Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként hol érdemes élőben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként hol érdemes élőben ismerkedni?

Figyelt kérdés

Belefáradtam az online ismerkedésbe, és szeretném, ha megosztanátok tapasztalataitokat, hogy hol érdemes élőben ismerkedni normális srácokkal, akik nem alkalmi kapcsolatokat keresnek, hanem valami tartalmasabbat, és hosszabb távút.



Előre is köszönöm a hasznos válaszokat,



Egy szintén normális srác


24/F/P



2019. ápr. 26. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Lány vagyok, de ugyanebben a szituban. Vagy pont az ellentéte, mert hogy normális lányt keresek? 😅


Egyébként ismerkedj. Heteróval se gáz, nyilván velük nem lesz semmi, de talán van ismerősük aki szintén meleg és tud segíteni. Nekem eddig egy valakim volt, őt így ismertem meg.

2019. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!