Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magnum szaunában mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magnum szaunában mennyire jellemző a “csak orális szex”? Illetve jövő héten kedden valaki?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 17:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy lementek a Magnumba és ott valakivel összejöttök egy jó sz..ásra. Miben más az ha előtte mondjuk a társkereső oldalon beszélitek le a randit, és 1-2 napig dumáltok eőtte? Vagy Ti akik azt állítjátok, hogy ott rögtön mindenki nemi beteg lesz, az első randi előtt HIV tesztet kertek?? Nyilván én sem azt mondom, hogy az ilyen helyeken ész nélkül kell fűvel-fával. De ezeket a kommenteket gondoljuk végig ép ésszel!
2019. ápr. 30. 09:56
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ilyen esetben a HIV teszt elég reális. Nincs kedve az embernek minden jött-menttől minden szart elkapni.
2019. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer? Prep? Oké, értem én, tuti vannak olyanok, akik csak úgy mindenkivel is összefekszenek, de azért csak van olyan is aki védekezik...
2019. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%

Pont az ilyen "leszopok bárkit a szaunába" hozzáállás miatt terjeterjed a nemi betegségek, és nem csak a HIV, és

ez miatt utálják a buzákat. Miért ekkora qrva minden homo?

2019. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A Richter Gedeon uszoda (BP diosgyöri utca 17 mellet a Richter óvoda mellett)


Uszoda, kondi, olyan Hogy az uszoda öltözőbe van a szauna. Jár valaki oda? Az kérem írjon rám! Kérem!

2019. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!