Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek hogy megy a barátkozás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy megy a barátkozás hetero srácokkal?

Figyelt kérdés

Nekem nem túl jól. Annak ellenére, hogy nem látszik rajtam, hogy meleg vagyok, valami van a személyiségemmel, ami miatt nem megy a barátkozás.

Ti hogy boldogultok?



2019. ápr. 30. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy a melegséged miatt ne menne a barátkozás... Nem mindenki tud haverkodni ha nincs meg az összhang, hasonló humor, beszédtéma vagy egyebek.
2019. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Felesleges a nemi identitást párosítani a barátsággal, mert semmi köze egymáshoz.

Nekem van pár meleg barátom, cimborám és monkatársakból is kijutott.

Hetero létemre semmi bajom a melegekkel, mivel pontosan ismerem és tudatában vagyok a saját nemi identitásommal :)

Igen, én is megkülönböztetem a melegeket és a b.kat, de míg az elsővel nagyon szívesen barátkozom, a második csoportba tartozót én is jól elverném (de a meleg is szerintem).

2019. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem megy,mert nagyon nyitott vagyok
2019. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tobb hetero baratom/haverom van, mint meleg. Jobban kijovok veluk, mondjuk rajtam nem latszik, hogy meleg lennek (se kulsoleg, se viselkedesre). A palimat is bemutattam nekik, es mindenki elfogadott minket, igy ahogy vagyunk. Keves meleg baratom van, mert nem annyira bizom bennuk sajna. Inkabb csajok es hetero palik.
2019. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést de egyszerűen nem tudok elmenni amellett, hogy a homoszexualitásnak és a nemi identitásnak semmi köze nincs egymáshoz!!!

A nemi identitás egy fogalom mely összefoglalja azt, hogy az egyén milyen nemi csoport tagjaként definiálja vagy nem definiálja önmagát. Azaz: én hogyan viszonyulok magammal szemben, azonosulok-e a biológiai nememmel vagy sem?

A szexuális orientáció pedig azt határozza meg, hogy én milyen nemű emberekhez vonzódom szexuális szempontból.


Tehát ha én azt mondom, hogy "Józsika vagyok, egy meleg férfi" akkor az azt jelenti, hogy az én nemi identitásom férfi, az orientációm pedig homoszexuális, vagyis a saját nemi identitásommal megegyező nemi identitásúakkal szeretnék partner kapcsolatot létesíteni. Remélem érthető voltam. És no offense, csak szeretném, hogy legyünk tisztában a fogalmakkal.


Kérdezőnek pedig: nekem elég jól megy meleg srácként a barátkozás, mert egy nagyon jó közösségben vagyok. Nem mondom, hogy könnyű, meg régebben talán kicsit döcögősebb volt, és tényleg sok mindentől függ. A jelen közösség amiben mozgom egy nagyon toleráns, bölcs és nyitott társaság akiknek nincsenek földhözragadt nézeteik (gondolok itt a: ha meleg biztos rám fog mászni, pfuj b**i leszek ha a közelemben marad, fajtalankodnak, evolúciós zsákutcák, ésatöbbi, ésatöbbi)

2019. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

2#-es voltam, köszönöm a javítást előző, igazad van.

Szexuális irányultságra vonatkozik amit írtam.

2019. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk gimiben úgy van, hogy vagyok én és 16 lány szóval sehogy. És csak lánybarátaim vannak, leszámítva egy fiút, akivel óviban barátkoztunk össze
2019. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy, leszarom oket
2019. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak olyan heteroval nem megy jól aki jól néz ki vagy bejön, mert én szerelmes leszek egy idő után vagy többre vágyom és az csak szenvedés nem igazai barátság.
2019. máj. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
2#-es <3
2019. máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!