Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális partnert találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális partnert találni ilyen nehéz?

Figyelt kérdés

25 uni vagyok.

Eddig tapasztalataim alapján, mindenki rögtön méret, magasság, súly stb kérdéssel bombáz.

Van egyáltalán olyan fórum, ahol beszélgetni is lehet, mint két normális ember és nem csak a b*szás rögtön….

Passzívként az idősebb pasik(40+ korosztály) vonzanak, míg aktívként a fiatalabbak(18-22).

Voltam már fiúval(barát) aktívként, de vonz a passzív szerep is kipróbálás gyanánt, de speciel a fiatal srácok is.

Nem vagyok Dávid szobor de túl nagy idényű sem....de tényleg ilyen nehéz normális embert találni ?



2019. máj. 1. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg nehéz, de lehet.
2019. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pl kedves első?
2019. máj. 1. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális embert ill párt találni esèlytelen 😀

Alkalmi rengeteg van !

Fórumindexen leveleztem pár èrtelmes passzívval , sőt ...autóba is ültem egyèrt ,akivel megvolt az összhang IS!! De az a 400km oda-vissza . Nekem is sok!

Ne add fel ! Meg fogod találni!

Csak a kérdés : Meddig vagy hajlandò elmenni érte..

2019. máj. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2%
Mert kanok vagyuk minden kan dugni akar aki nem az hazudik
2019. máj. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ha kapcsolat,ha csak sex fontos kinézet ezt elkell fogadni. Lehet hogy te letudsz feküdni egy ronda emberrel de én nem.

Van egy ideálom ami tetszik és olyat keresek.

Suly magaság-ne legyen dagi.

Farok méret-hogy beférjen...

Aztán jönne a többi pl: a te álltalad hiányolt bezélgetés. De ha csak dugni akarok akkor nem érdekel a másik lelke.


Nem forum hibája,hogy mindenki csak a faxra vagyik és beszélgetni nem akar.

Mindegyiket probálni kell!

2020. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!