Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiak! Milyen egészség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak! Milyen egészségügyi problémáitok lettek a meleg szextől?

Figyelt kérdés
Gondolok az inkntinenciára vagy fertőzésekre,gennyesedésekre,fisztulákra repesésekre. Mennyi idő után alakult ki? Mit tudtatok kezelni és hogyan? Annyi mindent hallani de nem tudom melyik fele igaz.

2019. máj. 4. 08:33
 1/10 A kérdező kommentje:
* inkontinencia
2019. máj. 4. 08:35
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem eddig semmi bajom se lett és nem is halottam hogy bárkinek az ismerőseim közül baja lenne.
2019. máj. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Amiket felsoroltál, azok közül semmi, és nem is hallottam, hogy bárkinek lett volna hasonló problémája, úgyhogy ez alaptalan paranoia. a meleg szex a való életben nem jár sérüléssel.

Ami valós veszély, azok a nemi betegségek, mint a tripper vagy a szifilisz.

2019. máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem lett soha semmi, illetve annyi hogy nagy penisz utan kidorzsolodik a seggem.


A baratommal evekig csinaltuk gumi nelkul es makk egeszsegesek vagyunk.


Szerintem max az eselyes, aki felelotlenul gumi nelkul kefel hetente tobb emberrel...

2019. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Több hetero nemibeteg van, mint meleg, az fix.
2019. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Egyik volt munkahelyemen több ilyen fiú volt, a húgycsőgyulladás nem volt ismeretlen, egyikük aztán elkapott valami afrikai vérbajt, amiből ugyan nehezen kigyógyították, de az AIDS-ből már nem tudták (40 alatt volt, amikor meghalt).
2019. máj. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha semmi problémám nem volt.
2019. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A 47 év alatt amit napi szinten szexszel töltöttem semmi bajom nem volt,és a fenekem ma is olyan szűk,mint amikor kezdtem. 60/CD
2019. máj. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem kétszer anál után annyira "bedurrant" valami a végbelemben, hogy napokig fájdalmas volt a vécézés. A második esetében pedig sürgősségin kötöttem ki, mert akkora fájdalmaim voltak székelésnél, hogy már abszolút nem mertem vécére menni. Ráadásul az ondóm is alvadt véres volt. Kaptam rá kenőcsöt, megvizsgált proktológus egy pár hónappal később, semmi bajom nem volt, se egy aranyér, se fisszúra. Nem tudom mi lehetett ez.
2019. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lacás1976 ***** válasza:
94%
Egy problémám lett tőle a szexfüggőség 😂😂😂 egyszerűen sose elég 😂😂😂
2019. máj. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!