Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan derítsem ki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy meleg-e a haverom?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon furán viselkedik, mindig fogdos meg az ölembe ül stb.. De eddig mindig csak lányokkal akart összejönni, és ő most úgy tudja hogy én is egy lánnyal akarok jelenleg. Minden esetre nagyon fura. Hogyan tudnám kipuhatolózni úgy, hogy ne legyen fura?

2019. máj. 3. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha teged nem erdeklnek a fiuk, akkor felesleges firtatni. Valszeg ugyse merne bevallani vagy meg maga sem tudja, mi van.


Ha neked tetszik, egy laza otthoni fius iszogatas ottalvos bulikor sok izgalmas dolog tortenhet. :)

2019. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik, de ez az egymásnál alvás dolog egyáltalán nem divat nálunk, ivás meg csak házibulikon van, ahol sokan vannak. 17 vagyok amúgy
2019. máj. 3. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell különösebb dolgot tenned, csak azokat csinálni, amiket Ő is tesz! Ülj az ölébe Te is, fogdossad!

Pl., ha az öledbe ül, akkor simitsd meg a combját, vagy öleld át hátúlról. Vagy mondd neki, hogy maradjon még. Olyan jól esett a simogatása, vagy az, hogy ott ült az öledbe.

Kis gesztusokkal tudod bátorítani!

2019. máj. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!