Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ismertek meleg ismerkedési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek meleg ismerkedési helyeket Erdélyben?

Figyelt kérdés

2019. máj. 4. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Majd a romanok megfarkalnak
2019. máj. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A nemzetiség nem annyira számít. Csak vhol fel kéne szedni őket
2019. máj. 4. 23:48
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
A gay romeot hasznald!Ott talalsz magadhozvalot!
2019. máj. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 masat4 ***** válasza:
17%
Erdelyben, mint mindenutt sokfele ember lakik. Van itt is egy hangos, harcos tobbseg, kamingautos beutessel. Vannak, akik csak nagy ritkan villantanak egyet, mint a villam, ha szexet keresnek. Es van egy -szamomra- csendes, normalis kisebbseg, akik nem rejtozkodnek, de nem is exponaljak magukat. Ertelmesen latjak a tarsadalmi, kulturalis parametereket. Ertekrendjuk szerint elnek, ezert nagyra ertekelik a hazassagot es a csaladot. Tudjak kik es mi a helyuk, szerepuk. Sem Kolozsvaron, sem mashol nem vonulnak fel. Egymasra lelnek, jo baratok lesznek. Nem b*zik, nem g*yek, nem elgebetesek, egyszeruen emberek, akik nagy szivvel szeretnek mindenkit. Nekik nem kell ismerkedesei hely. Valahogy ugy van, hogy megadatik. Remelem, ezzel senkit nem bantok...
2019. máj. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Nem mondanám, hogy bárkit is bántasz, de én személy szerint kicsit úgy éreztem, hogy azt gondolod baj ha valaki elmegy a pridera, vagy felemeli a hangját az lgbtq+ ügyekben...

Sokáig én is ezen a véleményem voltam sajnos. Sok-sok hetero ismerősöm mondja azt, hogy "nekem mindegy mit csinálsz, csak a négy fal között legyen, miért kell felvonulgatni? mi sem vonulunk fel, hogy ide nézz hetero vagyok". Ez így is van ők nem vonulnak fel, de kérdezem én, hogy érte valaha bármelyiküket is attrocitás a szexuális irányultságukat illetően? A ciszneműek esetében ugyanez a helyzet.

Ez az egész nagyon egyszerű. Lehet, hogy én egy roppant elfogadó környezetben és közösségben élek (ez így is van) ezért engem MOSTMÁR nem bántanak, de annyi ember van még akiket igen! És miért ne emeljük fel a szavunk egymásért? Illetve mi mást tehetünk ez ügyben? Nem mehetek oda Pista bácsihoz, hogy ne verje a 20 éves fiát "mert 'ülye 'uzi", nem fogadhatok be minden lányt akit a kedves szülei utcára tesznek, "mert nekik ilyen fajtalan ivadék nem kell a házhoz". És ez még csak a magyar helyzet, ennél sokkal durvábbak történnek más országokban.

Tehát az, hogy évente egyszer felvonulnak egy kicsit azok az emberek akik évekig nem adhatták, vagy adhatják, vagy bármi hasonló önmagukat a legtöbb élethelyzetben az egy hatalmas dolog. Persze ezzel nem azt mondom, hogy csináljanak hülyét magukból, mert tény, hogy ebbe az irányba is sokszor elcsúszik az egész. De mindig minden esetben vannak akik a ló túloldalára tesznek.

Viszont az sem teljesen jó ha ilyen teljesen elkerülő, passzív életvitelt folytatunk. Nem híresnek kell lennünk a szexualitásunk miatt, csak küzdenünk egymásért, hogy mindenki teljes életet élhessen.


Kérlek ne érezd magad támadva, nem azért írtam! #nooffense


Kérdezőnek pedig én is ajánlom a romeot, grindrt, tindert és miegymást, de ésszel! Nagyrésze az embereknek egyéjszakás kalandot keres ezeken az appokon, de meg lehet találni a nagy Ő-t is akár :D Én még mondanám, hogy esetleg menj el bulikba, Kolozsváron, Marosvásrhelyen hetente szoktak lenni lgbt bulikák, szóval akár ott is. De ahogy mondtam kritikus figyelemmel és ésszel! Sok szerencsét :D

2019. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!