Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyen sok bi/meleg srác?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sok bi/meleg srác?

Figyelt kérdés
1,5 hete ismertem egy fiút. Találkoztunk, tök jól elvoltunk, meg előtte is kb 1-2 héten át leveleztünk. Aztán tali után még írtunk egymásnak Viberen. Azóta eltelt 1 hét és többször is írtam neki. El se olvasta :( Miért?:( És nem az első vmilyen módon hasonló eset. Nem tudom hova tenni:( Főleg, mert korrekt, normális fiúnak tűnt.

2016. jún. 23. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom... Biztos nem az összes ilyen. Lehet, hogy mégsem érdekelted őket annyira, vagy a találkozás után már nem voltál nekik annyira szimpatikus, és inkább leléptek. Csak találgatok, ennyiből nehéz megmondani.
2016. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezekkel nem lenne gondom. Csak akkor mondja meg. Ez nem nagy kérés szerintem.
2016. jún. 23. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem akar megbántani.

Bár ez rohadt bunkó viselkedés.

2016. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ez nem meleg vagy bi tulajdonság, hetero srácok is ugyanúgy eltűnnek egy idő után...nem mind de sokan..gondolom rádunt, elment a kedve toled, talált jobbat, nagyon elfoglalt..ez bármilyen netes társkeresőre igaz
2016. jún. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!