Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homofób családdal jobb megszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homofób családdal jobb megszakítani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A szüleim sejtik, hogy a fiúkat szeretem. Régen próbáltam elmondani, és megkaptam a szüleimtől, hogy ez undorító, ahogy két fiú szexel. Meg hogy ők nem védenének meg ha esetleg az lennék, és ezért valaki bántana. Mert mindenki normális családja van, aki ezt csinálja nem normális. 27 éves vagyok, és közel élünk egymáshoz. Nem tudom, hogy ezek miatt, de csak nőkkel ismerkedtem. Olyan félelem van bennem, hogy kiderül. Ezek miatt minél heteróbb akarok lenni. Közben meg a fiúk sokkal jobban bejönnek, de ismerkedni nem tudok. A múltkor néztem ilyen rendes meleg filmeket, és rajta maradt a pendrivon.Másnap mikor mentem érte, anyám azzal fogadott, hogy miért nézek ilyen gusztustalan filmeket. Mert ő fél, hogy az vagyok. Meg ettől még az is jobb ha valaki halálos beteg meg ilyeneket mondott. Az évek alatt ez a sok minden annyira hatott rám, hogy nem tudok szabadulni tőle. A ti családotok elfogadott benneteket? Egyáltalán mit tudok kezdeni ezzel, hogy elfogadjam magam.
2019. máj. 5. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: Igen

Hosszabban: Igen, minél előbb.

2019. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú ezt olvasni, szerintem ők sosem fognak elfogadni szóval szakítsd meg velük a kapcsolatot. Nem téged szeretnek, hanem egy idealizált (heteró) képet rólad.
2019. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lenne a helyes döntés. Mert amikor kicsit jobban úgy érzem, hogy talán elfogadnám magam, visszaesek, és már ha meghallom ezeket a beszólásokat annyira befolyásol hogy gyengének, betegnek érzem magam.
2019. máj. 5. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen milyen formákat ölthet a társadalmi nyomás. 27 éves vagy nem 17. Téged megnyomorítanak teljesen lelkileg a körülményeid. Mindenképpen változtatnod kellene.
2019. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú ez, ha az embert a saját családja nem fogadja el. Eltudom képzelni mennyire kikészülhet egy meleg vagy biszex ember attól, ha a szülei felfedezvén az irányultságát, azt mindenképpen elakarják folytatni vele. Ne mondja az senki hogy egy melegre nincs ez hatással, mert ha azt hallja, hogy undorító el is hiszi.
2019. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem szó nélkül nem érdemes megszakítani a kapcsolatot. Én azt gondolom, egyértelmű és kibúvó nélküli ultimátumot kell nekik adni végső esetben: vagy elfogadják, hogy a saját életedet éled, és teszel olyat is, ami nekik nem tetszik, vagy fogod magad és otthagyod őket. És ami nagyon fontos: ehhez tartani is kell magad. Azért fontos itt a következetesség, mert mihelyt észreveszik a kiskaput, a torkodnak fognak ugrani, és ki fogják használni. Tehát ehhez tényleg nagyon-nagyon komoly döntés kell. Egy családot nem olyan egyszerű ám otthagyni, legyenek akármilyenek is. Érzed magad elég erősnek ehhez?


Mármost nőkkel ismerkedsz, holott nem jönnek be... Bennem most ezzel kapcsolatban egy kérdés villog. Ha így elfojtasz, akkor jönni fog, ha már nem jött egy csomó pótcselekvés: cigi, pia stb. És hogy mikor kínok kínja között fogsz majd a halálos ágyadon szenvedni, akkor mit fogsz érezni a fájdalmon túl. Hogy bánni fogod-e, hogy az egész életedet annak szentelted, hogy megfelelj. Nézd... A saját életedet éled vagy a szüleidét? Boldog akarsz lenni vagy azt akarod, hogy "jó fiú" legyél? Most komolyan, ha hetero lennél és a szüleid azt mondanák, hogy nem szabad, hogy lecumizzanak, mert undorító, akkor nem engednéd? Tudom, hogy ezek ritka pofátlan kérdések, de én is átéltem ezt. Igaz, nem ezzel kapcsolatban, és tudom, hogy milyen árat kell ezért fizetni. Én 18 éves vagyok. A sok elfojtás miatt és mert állandóan meg akartam felelni, 17 évesen ott tartottam, hogy napi 2-3 doboz cigi, 8-9 kávé, kaja nuku, mert kihánytam, alvászavarok, pánikrohamok stb. Ja igen, a szociális életem hónapról hónapra szépen leépült, a végén már a családommal sem beszéltem.

És tudom milyen, mikor annyira gyűlölöm az életemet, hogy konkrétan imát mondok este, hogy dögöljek már meg. És én, mikor annyira rosszul voltam már ettől is, meg az önpusztítástól is, ezeket a kérdéseket tettem fel magamnak. Nem tetszik valaki másnak, hogy meleg vagyok. És akkor mi van? Leszakad az ég? Utál érte? Utáljon! Elfér rajtam. :D Szidni fog? Szidjon! Elfér rajtam! :D

Megver? Tessék! Ő börtönben lesz, én meg egy kis jéggel fogok röhögni a sorozatomon. :D

Tovább megyek, előre is bocsi a személyeskedésért.

Nem tetszik a félbolond, gyereküket megnyomorító szüleidnek, hogy meleg vagy. És akkor mi van? Mi van akkor, ha NEKIK nem tetszik? (bocsi a nagybetűkért) A saját életedet akarod élni boldogan? Vagy akarsz egy nagy rakás életnek hazudott sz**t, ami őméltóságuknak megfelel? Miért fontosabb, hogy nekik megfeleljen, mint az, hogy neked feleljen meg?

És akkor jön az a dolog, amit még ezeknél a kérdéseknél is jobban utálni szoktak.

Igen, azt elérni, hogy boldog legyél k**va nehéz. És sok döntés kib***ottul fáj. Egy pillanatig sem állítom, hogy a boldogságot elérni, boldognak lenni és boldognak maradni könnyű. Kőkeményen szembekerül mindenki azzal a töménytelen mocsokkal, ami saját maga csinált, aki boldog akar lenni. És nekem is nagyon fájt látni, hogy mondjuk 10-ből 8 dologért én voltam a hibás. Mert oké, hogy valaki folyton beleugat az életembe. De miért? Azért mert ÉN hagyom. És igenis hibás vagy te is azért, mert a szüleid ennyire befolyásolják az életedet. Azért, mert hagyod. És nem a világ, meg nem is a szüleid tehetnek arról, hogy hagyod. Ez egyesegyedül a te felelősséged minden egyes alkalommal, mikor hagyod.


Szóval... Én a helyedben ezeket a dolgokat átgondolnám. Aztán döntenék. Én döntöttem és most boldog vagyok. Minden jót kívánok!

2019. máj. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Hívd fel, és mondd meg neki, hogy rákot diagnosztizáltak nálad! Akkor majd kiderül, tényleg jobb-e szerinte, ha halálos beteg vagy.
2019. máj. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!